• سه شنبه ۱۱ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۰:۰۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-5086-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

ایسنا گزارش می‌دهد؛

مسابقات مناظره دانشجویی خراسان رضوی در مرحله نیمه‌نهایی

 سومین روز از مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران " نشان خواجه نصیرالدین طوسی با رقابت 4 تیم به همت جهاددانشگاهی خراسان رضوی در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، روز سوم مرحله استانی هفتمین دوره مسابقات مناظره دانشجویان ایران 10 اردیبهشت ماه در تالار دکتر سعادت دانشکده علوم دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد و در این روز 4 تیم طی دو مناظره با یکدیگر به رقابت پرداختند.

در نخستین مناظره دو تیم «علوم سیاسی» به عنوان گروه موافق و «ساتراپ» به عنوان گروه مخالف با موضوع «کتک زدن کودک گاهی می‌تواند در تربیت او اثر مثبت داشته باشد.» با یکدیگر به مناظره پرداختند که در پایان با نظر هیئت داوران، گروه «ساتراپ» با کسب 360 امتیاز در برابر 318 امتیاز گروه «علوم سیاسی» برنده مناظره شدند.

 در مناظره دوم نیز دو تیم «سایه» به عنوان گروه موافق و «ندا» به عنوان گروه مخالف با موضوع «نظام جمهوری اسلامی ایران، نظامی دموکراتیک و مبتنی و خواست واقعی مردم است» با یکدیگر به مناظره پرداختند که در پایان با نظر هیئت داوران، گروه «ندا» با کسب 303 امتیاز در برابر 302 امتیاز تیم «سایه» به مرحله بعد راه یافت.

دو تیم «ساتراپ» و «ندا»، 11 اردیبهشت ماه در مرحله نهایی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان خراسان رضوی "نشان خواجه نصیرالدین طوسی" به عنوان فینالیست‌های این دوره از مسابقات با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.
 
همچنین دو تیم «سایه» و «علوم سیاسی» نیز به منظوره تعیین رده بندی این مسابقات با یکدیگر مناظره خواهند  داشت.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: