• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-7386-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد:

پیشنهاد اجرای «زنگ ورزش» در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تلاش جهت اجرای زنگ ورزش در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر منفرد گفت: طرح پیشنهادی حوزه معاونت توسعه و مدیریت پشتیبانی به مسئولان دانشگاه  برگزاری زنگ ورزش و سلامت است که در صورت تائید مسئولین این امکان را به ما می دهد به مدت پنج دقیقه به صورت یک روز در میان بتوانیم با اجرای خوب همکاران ورزش اداره رفاه تربیت بدنی دانشگاه سلامت را در میان خانواده دانشگاه ترویج دهیم.

وی ادامه داد: در صورت تائید مسئولان با اجرای زنگ ورزش و سلامت به صورت یک روز در میان به مدت پنج دقیقه می توان به افزایش سلامتی در میان پرسنل دانشگاه کمک کرد.

مدیر پشتیبانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تاکید کرد: هدف ما از حضور در این مراسم توسعه ورزش همگانی است و امیدواریم این برنامه بتواند در برنامه روزانه تمامی همکاران که متولی سلامتی جامعه هستند قرار بگیرد.

منفرد بیان کرد: استقبال از این برنامه بسیار بالا بود و در صورتی که همه مسئولین از این گونه برنامه ها حمایت کنند می توان در توسعه ورزش همگانی نقش بیشتری را ایفا کرد.

وی خاطرنشان کرد: از دیگر اهداف برگزاری این مراسم ایجاد سلامتی برای خانواده دانشگاه با شعار سلامتی برای همه و در همه جا است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: