• یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-5988-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

صبوریان: امیدواریم هیئت‌های شنا در شهرستان‌ها فعال شود

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با توجه به زیرساخت‌ها، نیروها و ظرفیت بسیار زیاد استان این الزام وجود دارد که قطب اصلی شنای کشور، خراسان رضوی و شهر مشهد باشند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، کوروش صبوریان در مجمع انتخاب رئیس هیئت شنا، شیرجه و واترپلو خراسان رضوی در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان اظهار کرد: هیئت شنا استان جزو هیئت‌های برتر استان و برترین هیئت حال حاضر کشور است. استعدادهای خوبی در سطح ملی و بین‌المللی در استان وجود دارد و زیرساخت‌های خوبی را در اختیار دارند. به خاطر استعدادها و ظرفیت خوب موجود است که دو استخر در اختیار هیئت شنا قرار گرفته‌است.

وی با اشاره به لزوم فعال‌سازی هیئت‌های شهرستان‌ها، اضافه کرد: بسیاری از ظرفیت‌ها و استعدادها در شهرستان‌ها وجود دارند که باید آنها را شکوفا کرده و به سطح ملی و بین‌المللی برسانیم.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: یک اتفاق خوب در استان رقم خورده و باید به همین صورت ادامه‌دار باشد تا بتوانیم مقام خوبی در سطح کشوری و بین المللی کسب کنیم. امیدواریم ریاست فدراسیون شنا این زمینه را فراهم کنند تا استعدادهای خراسان رضوی بتوانند در سطوح مختلف بدرخشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: