• سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 972-13187-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

مدیر امور اسناد و مطبوعات آستان قدس رضوی در بازدید از نمایشگاه کتاب تهران:

ناشران تخصصی به حوزه‌های عمومی وارد شوند

.مدیر امور اسناد و مطبوعات آستان قدس رضوی ورود ناشران تخصصی به حوزه‌های عمومی را ضروری دانست

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی انتشارات به‌نشر ابوالفضل حسن‌آبادی در حاشیه بازدید از غرفه آستان قدس رضوی در نمایشگاه، در خصوص فعالیت به‌نشر در دوره مدیریتی جدید اظهار کرد: در دوره جدید مدیریت شاهد چاپ آثار متفاوتی توسط این انتشارات هستیم؛ در آستان قدس رضوی حوزه‌های تخصصی مشخصی مانند بنیاد پژوهش‌ها، مرکز آفرینش‌ها و... وجود دارد و در نتیجه انتظار می‌رود به‌نشر آثار متفاوتی را تولید و روانه بازار کند.

وی خاطرنشان کرد: در حوزه تخصصی چاپ اسناد اقدامات چندانی انجام نشده است و اگر به ‌شر بتواند به عنوان یک برند به این حوزه وارد شود، در آینده تأثیرات مثبت این امر را مشاهده خواهیم کرد.

مدیر امور اسناد و مطبوعات آستان قدس رضوی در خصوص غرفه آستان قدس رضوی در نمایشگاه کتاب امسال عنوان کرد: انتظار می‌رفت به دلیل اینکه امسال بخش‌های مختلف زیر نظر به‌نشر تجمیع شده است، غرفه آستان قدس رضوی بزرگتر باشد؛ کتاب‌های نفیسی در این غرفه وجود دارد که متأسفانه به دلیل فشردگی دیده نمی‌شود.

سی و یکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 12 تا 22 اردیبهشت ماه امسال با حضور ناشران داخلی و خارجی در مصلای امام خمینی (ره) در حال برگزاری است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: