• چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-7088-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

افتتاح ششمین دوره مسابقات فوتسال سراسری کارکنان پایور ناجا در مشهد

ششمین دوره مسابقات فوتسال سراسری کارکنان پایور ناجا با حضور 40 تیم از سراسر کشور در مشهد افتتاح شد.
 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سرهنگ علی‌اصغر آهنی فریمانی در خصوص برگزاری این مسابقات، اظهار کرد: دور مقدماتی در 8 گروه با حضور 5 تیم برگزار شد و ظهر روز گذشته نیز مراسم افتتاحیه این مسابقات برگزار شد. مسابقات فوتسال سراسری کارکنان پایور ناجا تا 23 اردیبهشت ماه سال جاری در سطح شهر مشهد ادامه دارد.
 
وی ادامه داد: برای اولین بار است که در این مسابقات در رشته فوتسال، استان خراسان رضوی میزبان است. میزبانی دوره قبل این مسابقات بر عهده استان اصفهان بوده که در امسال توفیقی نصیب ما شد تا این ماموریت بر عهده خراسان قرار گیرد.
 
مدیر تربیت بدنی نیروی انتظامی خراسان رضوی افزود: در تیم‌هایی مانند پاس که در کشور فعالیت می‌کنند نفراتی وجود دارد که می‌توانیم از ظرفیت سربازان و کارکنان خود در این تیم‌ها استفاده کنیم و سایر تیم‌های نیروی مسلح اگر نیاز به حضور سربازان ما داشته باشند، طبق بخش‌نامه‌های داخلی خود از این افراد در تیم‌های نظامی خود استفاده می‌کنیم.
 
آهنی فریمانی عنوان کرد: همچنین می‌توانیم شرایطی را ایجاد کنیم که در سال‌های بعد در تیم‌های لیگ برتر و دسته یک نیز از حضور سربازان و کارکنان ما استفاده کنند.
 
وی در خصوص آمادگی تیم کارکنان پایور ناجا، خاطرنشان کرد: در استان خراسان رضوی تیم ما بسیار خوب بوده و تمرینات در این مدت زیرنظرمربیان و کادر فنی با قدرت انجام گرفته است، امید داریم که بتوانیم به نتایج خوبی نیز دست پیدا کنیم.
 
مدیر تربیت بدنی نیروی انتظامی خراسان رضوی در خصوص تیم‌داری ناجا در ورزش خراسان، تصریح کرد: ما 15 سال است که در رشته جودو در لیگ برتر فعالیت می‌کنیم، سال قبل تیم فوتبال ناجا در سوپر لیگ استان به مقام قهرمانی دست پیدا کرد و در سال جاری اگر شرایط ایجاد شود به عنوان نماینده استان در لیگ دسته سه کشور شرکت خواهیم کرد.
 
آهنی فریمانی اضافه کرد: همچنین تیم والیبال ناجا در سال گذشته به مقام قهرمانی باشگاه‌های استان رسید اما اگر شرایط ایجاد شود و هیات‌ها تعامل و فعالیت بهتر وبیشتری داشته باشند می‌توانیم به عنوان نماینده استان در لیگ دسته یک با یک حمایت مالی مناسب و حمایت اداره کل امور ورزش و جوانان شرکت کنیم.
 
وی در خصوص تیم‌داری در سایر رشته‌ها نیز بیان کرد: در بعضی از رشته‌هایی که ظرفیت آن در استان خراسان رضوی است مایل هستیم که تیم‌داری کنیم و حتما این ظرفیت در استان ما نیز وجود دارد.
 
مدیر تربیت بدنی نیروی انتظامی خراسان رضوی تاکید کرد: ما یک باشگاه رسمی به نام فرهنگی‌ورزشی پارس خراسان رضوی داریم و یکی از اولویت‌های ما آمادگی جسمانی کارکنان ما بوده که این امر با حضور در رشته‌های ورزشی میسر خواهدشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: