• پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-9485-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

دادستان مشهد:

باید قهر و توبیخ را به جان بخریم تا نسل‌های بعد نگویند کوتاهی کردیم

دادستان عمومی و انقلاب مشهد گفت: همه حوزه‌های حقوق عمومی در 40 سال گذشته بر زمین مانده است.
 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، غلامعلی صادقی در دومین همایش معاونین حقوق عامه دادستان‌های مراکز استان‌های سراسر کشور که امروز در مشهد برگزار شد، اظهار کرد: بحث حقوق عامه یک نهاد جدید، یک انگیزه جدید و یک نیاز جدید و ضروری کشور است و تا رایج شود هزینه دارد و باید این هزینه‌ها را پرداخت کنیم؛ اگر قهر است، اگر ناراحتی است و اگر توبیخ است، باید همه را به جان بخریم تا نسل‌های بعدی نگویند کوتاهی کرده‌ایم.
 
وی ادامه داد: اگر امروز شما بحث حقوق عامه را با این جدیت و با فرمایشاتی که رئیس قوه قضائیه چندی پیش فرمودند و تأکیدی که داشتند و تفسیرها و تعبیرهایی که از حقوق عمومی داشتند، می‌بینید، به دلیل پیگیری‌های معاون دادستان کل و جلسات مختلفی است که برگزار شده و امروز این فضا آماده شده که باید نسبت به این موضوع  ورود جدی کنیم.
 
صادقی با بیان اینکه «کارهای زمین مانده زیادی در حوزه حقوق عامه داریم»، تصریح کرد: در همه حوزه‌های حقوق عمومی در 40 سال گذشته بر زمین مانده است.
 
وی افزود: دستگاه اجرایی به دلایلی کوتاهی کرده و دستگاه قضایی به دلایلی ورود نکرده است. این ورود را باید جدی بگیریم و تاکنون بخش کوچکی از کار را انجام داده‌ایم و باید با تلاش و جدیت بیش‌تر این راه را ادامه دهیم تا بتوانیم رضایت‌مندی خوبی برای مردم و مقام معظم رهبری فراهم آوریم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: