• شنبه ۲۲ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-7888-5
  • خبرنگار : 15169
  • منبع خبر : ----

مهاجری: جدایی به نفع هر دو طرف بود

سرمربی سابق تیم فوتبال پدیده می‌گوید در شرایط فعلی بهترین تصمیم جدایی از پدیده بود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدرضا مهاجری دو روز قبل با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد پس از سه سال حضور در تیم فوتبال پدیده از این تیم جدا شده‌است. جدایی مهاجری از تنها نماینده فوتبال شرق کشور در لیگ برتر در شرایطی رقم خورد که پدیده با هدایت وی در دوره‌های پانزدهم تا هفدهم لیگ برتر، یک بار دهم و دو بار به رتبه یازدهم تکیه زد.

مهاجری در خصوص تصمیمش برای جدایی از پدیده در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا- منطقه خراسان اظهار کرد: فکر می‌کنم بهترین تصمیم برای هر دو طرف بود. سه سال سخت را در تیم پدیده پشت سر گذاشتیم. یادتان هست که چه حواشی و اتفاقاتی در طول این سال‌ها رقم خورد و در شرایطی امتیاز لیگ برتری فوتبال خراسان حفظ شد که یک ماه آرام را هم نداشتیم.

وی افزود: در شرایط فعلی فکر می‌کنم این جدایی به نفع هر دو طرف بود. امیدوارم هواداران فوتبال خراسان از هفت سال حضورم در این استان و کار در تیم‌های مشکی‌پوشان و پدیده راضی بوده‌باشند. چه در صعود‌ها از لیگ دو به لیگ برتر با مشکی‌پوشان و چه در حفظ سهمیه پدیده در لیگ برتر سعی کردیم مالکان اصلی فوتبال را راضی نگه داریم. باید از آنها صمیمانه تشکر کنم، زیرا فوتبال بدون هواداران قطعا باطل و بی‌فایده است.

سرمربی سابق پدیده در رابطه با بهترین خاطره‌اش در هفت سال حضور در فوتبال خراسان گفت: فکر می‌کنم صعود با مشکی‌پوشان از لیگ دو تا لیگ برتر با بازیکنانی که شاید اسم و رسم خاصی نداشتند، بهترین اتفاق و خاطره من از این سال‌ها باشد.

مهاجری در خصوص پیشنهاداتش تصریح کرد: پیشنهاداتی مطرح شده اما هنوز هیچ چیز قطعی نیست و باید با بررسی جوانب مختلف، تیم بعدی خود را انتخاب کنم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: