• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 972-8688-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

نگهبان: بانوان بسکتبالیست، سالنی در اختیار ندارند

بازیکن تیم بسکتبال مشکی‌‌پوشان گفت:متاسفانه سالنی در اختیار بانوان بسکتبالیست قرار ندارد و از این بابت شرایط سختی داریم. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، نگهبان در خصوص فصلی که بر تیم بسکتبال خراسان رضوی در بسکتبال بانوان کشور اظهار کرد: در سالی که گذشت در ابتدای فصل هیچ اسپانسری نداشتیم، ولی خوشبختانه تیم مشکی‌پوشان در اواسط فصل به عنوان اسپانسر فعالیت خود را شروع کرد.
 
وی ادامه داد: در مسابقات لیگ برتر توانستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. ضمن اینکه بیشتر بازیکنان تیم را بازیکنان بومی تشکیل دادند، متاسفانه در حال حاضر بانوان سالنی در اختیار ندارند و فقط در طول فصل مسابقات، بازیکنانی که در خدمت تیم‌ها هستند، برای حضور در مسابقات تمرین می‌کنند.
 
نگهبان تصریح کرد: نبود سالن، مشکلات زیادی را برای بانوان بسکتبالیست ایجاد می‌کند. امیدوارم با حمایت رئیس هیات بتوانیم شرایط خوبی را در تمام رده‌های سنی داشته‌باشیم.
 
بازیکن تیم بسکتبال مشکی‌‌پوشان گفت: خوشبختانه کار در رده های پایه به خوبی در حال انجام است و امیدوارم بتوانیم در سال‌های آینده بازیکنان خوبی را در رده بزرگسالان در اختیار داشته باشیم.
 
وی خاطرنشان کرد: شرایط بسکتبال بانوان نسبت به آقایان متفاوت است شاید بازیکنی که در طول فصل برای آقایان در لیگ برتر بازی کند مبلغ 200 میلیون از قرارداد خود را دریافت کند، ولی بازیکنان بسکتبال در بخش بانوان یک سوم این مبلغ را هم دریافت نمی‌کنند و شرایط سختی دارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: