• دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 972-12486-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

رییس دانشگاه فردوسی مشهد:

دانشگاه‌ها در راه دفاع از وطن و اسلام پیشگام باشند

رییس دانشگاه فردوسی مشهد گفت: کماکان با شهدا عهد می‌بندیم و تلاش خواهیم کرد که دانشگاه‌ها  در راه دفاع از وطن و اسلام پیشگام باشند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمد کافی امروز 24 اردیبهشت ماه در دومین کنگره شهدای دانشجو که در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار شد، اظهار کرد: 2100 دانشجو، 130استاد و 35 درصد کارکنان دانشگاه فردوسی از خانواده ایثارگران و شهدا هستند.

 وی با بیان اینکه دانشگاه‌های کشور افتخار می‌کنند که دانشجویان به سادگی و از روی عشق از میز تحصیل به پشت خاکریز می‌روند، ادامه داد: جامعه دانشگاهی در هر شرایطی از کشور چه جنگ تحمیلی و چه شرایط اخیر کشور خود را نشان دادند که باعث افتخار است.

رییس دانشگاه فردوسی مشهد بیان کرد: کماکان با شهدا عهد می‌بندیم و تلاش خواهیم کرد که دانشگاه‌ها بازهم در راه دفاع از وطن و اسلام پیشگام باشند. امیدواریم با همت دانشگاهیان این فضای معطر در دانشگاه ها پایدار تر شود.

کافی خاطرنشان کرد: برگزاری کنگره ملی شهدای دانشجو در دانشگاه فردوسی باعث افتخار است و تا ماه‌ها و سال‌ها این رایحه‌ی دل‌انگیز کنگره در فضای دانشگاه طنین انداز خواهد بود. دانشگاهی که در شهر مشهد و شهادت است، جای گرفته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: