• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 972-11685-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق قائم آل محمد (عج):

مرکز آموزشی پدافند هوایی در گناباد راه‌اندازی می‌شود

فرمانده منطقه پدافند هوایی شرق قائم آل محمد (عج) گفت: اقدامات لازم برای راه‍اندازی مرکز آموزشی پدافند هوایی در گناباد صورت گرفته و بزودی شاهد راه‌اندازی این مرکز خواهیم بود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، امیر سرتیپ علی اکبر عباسی تجدد امروز 26 اردیبهشت‌ماه در جلسه شورای اداری گناباد در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان با اشاره به پیشرفت 80درصدی این مرکز گفت: در این مرکز سایت اداری و موشکی راه‌اندازی شده و چند سایت دیگر نیز راه‌اندازی خواهد شد.

وی ادامه داد: منطقه پدافند هوایی شرق کشور حدود 430 هزار کیلومتر مربع از آسمان چهار خراسان جنوبی، قسمتی از سیستان و بلوچستان و نیمی از خراسان رضوی و کرمان را تحت پوشش دارد.

فرمانده پدافند هوایی شرق افزود: برای حفاظت از آسمان کشور و رفع تهدیدات در شرق کشور 300 نقطه پدافندی تعریف و فعال شده است.

عباسی تجدد تصریح کرد: آمریکا در منطقه در حال از بین بردن سرمایه‌های خاورمیانه و ایجاد همان دهکده جهانی با کدخدایی خود آمریکا است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن در حال جایگزین کردن داعش به جای طالبان در افغانستان است تا مرزهای شرق را مانند غرب کشور ناامن کند اما نیروهای نظامی کشور با بیداری جلوی هر حرکتی را خواهند گرفت.

فرمانده پدافند هوایی شرق با اشاره به رخدادهای اخیر در کشور و جهان عنوان کرد: امروز اتحاد در داخل کشور از هر زمان دیگری نیاز است و دشمن به دنبال ایجاد تفرقه در کشور بوده و طی یکسال اخیر حتی به دنبال تفرقه بین ارتش و سپاه بود که با هوشمندی فرماندهان این دو نهاد تیر دشمن به سنگ برخورد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: