• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 972-17990-5
  • خبرنگار : 15043
  • منبع خبر : ----

نایب رئیس شورای شهر خطاب به عضو اصولگرا:

تا کی می‌خواهید توهین کنید؟

نایب رئیس شورای شهر کاشمر خطاب به عضو اصولگرای شورای شهر گفت: تاکی می خواهید توهین کنید.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمد صادقی صبح امروز در جلسه علنی شورای شهر با بیان اینکه شأنیت و رفتار عضو شورای‌شهر به گونه‌ای نباید باشد که بعدا مجبور باشد به خاطر برخی سخنانش در مراجع قضایی پاسخگو باشد، خطاب به عضو اصولگرای شورای شهر گفت: شما که حقوق خوانده‌اید باید به خوبی بدانید که حتی یک تهمت کوچک جرائم نقدی و حتی زندان دارد.

وی با اشاره به این‌که اغلب آقای غزنوی در مقابل ارباب‌رجوع رفتار درستی ندارد، این‌گونه صحبت کردن را در شأن عضو شورای شهر ندانست و بیان کرد: چندین بار تاکنون این‌گونه صحبت کرده‌اید.

نایب رئیس شورای شهر کاشمر با اعلام این‌که به عنوان عضو شورا نباید هرچه خواستیم بگوئیم، افزود: اگر کسی تهمت‌هایی را که در این جلسه زدید پیگیری نماید، باید پاسخگو باشید.

وی با بیان این‌که باید شأن جایگاه شورا را رعایت کنید، گفت: تاکی می‌خواهید توهین کنید.

صادقی با اشاره به این‌که شما به عنوان یک فرد دانشگاهی، این چه ادبیاتی است که در جلسات علنی شورای شهر به کار می‌برید، اظهار کرد: دو ماه است که کار شورا و مردم را تعطیل کرده‌اید و مدام به مسائل سیاسی می‌پردازید.

وی با اعلام این‌که بنشینید و برای مردم کار کنید، افزود: در هر جلسه هر حرفی را نزنید و به طرح نامه‌هایی که از سه هفته قبل مانده، بپردازید.

نایب رئیس شورای شهر کاشمر با بیان این‌که اگر برای حرف‌های خود مستندات دارید، چرا از راه قانونی پیگیری نمی‌کنید؛ گفت: هر جلسه را تحت‌الشعاع سخنان خود قرار می دهید.

به جز بیان نقاط ضعف راهکارها هم ارائه دهید

در این جلسه عضو دیگر شورای شهر با بیان اینکه دو نوع انتقاد سازنده و انتقاد مخرب داریم، گفت: در انتقادهای سازنده باید علاوه بر بیان نقاط ضعف راهکارهایی برای بهبود شرایط  ارائه گردد.

یعقوب گل محمدی با اشاره به اینکه متاسفانه برخی افراد تنها به دنبال انتقاد هستند و هیچ گونه پیشنهادی برای بهبود شرایط فعلی ندارند، افزود: متاسفانه برخی اعضاء در انتقادهای مخرب چشم خود را بر توانمندی ها می بندند و تنها به فکر بزرگ تر کردن مشکلات هستند.

وی خطاب به منتقدینی که مدام در تلاش برای زیرسوال بردن مدیریت شهری هستند، گفت: ما هم مثل شما درد برخی مسائل را داریم ولی اگر مسئول کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر از خالی بودن پاساژ شهردار گله مند است انتظار داریم راهکارهای خود را در خصوص رفع مشکلات بیان کند.

این عضو شورای شهر کاشمر گفت: نوع فعالیت این پاساژ را باید شورا مشخص کند نه اینکه فقط بگوئیم چرا خالی مانده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: