• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-1288-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

رئیس هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی:

ادعای کمک هیئت ورزش‌های همگانی به اداره کل، کذب است

رئیس هیات ورزش‌های همگانی خراسان رضوی گفت: از اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی 25 میلیون تومان پول کمکی دریافت کرده‌ایم.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، امیر رضا آذریان در نشست خبری هیات ورزش‌های همگانی که  سالن همایش‌های اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: ایجاد نشاط و شادابی برای مردم از وظیفه‌های اصلی این هیات است و تمام تلاش خود را خواهیم‌کرد که بتوانیم ورزش را ترویج دهیم.

وی ادامه داد: در سالی که گذشت جایگاه خوبی را در سطح کشور داشتیم و خوشبختانه در سطح استان هم توانستیم شرایط و امکانات خوبی را برای ورزشکاران فراهم آوریم.

امیر آذریان عنوان کرد: برای هیات ورزش‌های همگانی افتخار بزرگی است که استاندار خراسان رضوی به عنوان سفیر این هیات انتخاب شده و امیدوارم با این قبیل اقدامات شاهد پیشرفت این رشته در ادامه باشیم.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی عنوان کرد: برای رشد و شکوفایی ورزش همگانی سه فاکتور اصلی در نظر گرفته‌ایم که بتوانیم شرایط بهتری را تجربه کنیم. ایجاد انگیزه، فرهنگ‌سازی و همچنین بسترسازی و ایجاد شرایط لازم برای ورزشکاران از فاکتورهای اصلی این هیات است، قطعا باید شرایط را به گونه‌ای فراهم کنیم که ورزش همگانی برای مردم در اولویت قرار گیرد.

وی در خصوص تعامل با شهرداری برای ترویج ورزش همگانی  بیان کرد: تفاهم‌نامه‌ای را با شهردار مشهد و همچنین رئیس تربیت بدنی این ارگان امضا کردیم که بتوانیم از شرایط و امکانات این مجموعه استفاده کنیم.

آذریان ادامه داد: تجهیزات و امکانات شهرداری ایده‌آل است  و قطعا می‌تواند به ورزشکاران کمک کند تا بتوانند فعالیت خود را انجام دهند.

رئیس هیات ورزش‌های همگانی درباره هیات‌های فعال در سطح استان گفت: 28 هیات فعال در سطح استان داریم و به تازگی فعالیت هیات گلبهار آغاز شده، امیدوارم در آینده بتوانیم به شهرستان‌ها کمک کنیم تا پیشرفت قابل قبولی را داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: در سال گذشته با اعلام اداره کل ورزش و جوانان استان، هیات ورزش‌های همگانی به عنوان هیات برتر استان انتخاب شد و به عنوان هیات برتر شناسایی شدیم.

وی ادامه داد: علاوه بر موفقیت در سطح استان، خوشبختانه توانستیم در بین سه هیات برتر کشور قرار بگیریم که قطعا این جایگاه برای استان خراسان رضوی جایگاه مناسبی است .

آذریان در خصوص  ورزشکاران ساماندهی‌شده در این هیات عنوان کرد:14 هزار نفر ورزشکار ساماندهی شده در سطح استان داریم که از این تعداد8743 ورزشکار را بانوان تشکیل می‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: فعالیت بانوان در این هیات  بیشتر از آقایان است، در حال حاضر 200باشگاه تحت پوشش هیات همگانی در حال فعالیت هستند. 28 کمیته  در هیات ورزش‌های همگانی داریم، خوشبختانه ارتباط خوبی با فدراسیون ورزش‌های همگانی داریم.

آذریان در خصوص فعالیت بانوان در رشته هیات‌های ورزشی تصریح کرد: باید شرایط خوبی را برای بانوان در سطح استان فراهم کنیم، در حال حاضر در برخی از رشته‌ها شرایط برای آقایان هم فراهم نیست و باید برای بانوان تدبیر ویژه‌ای داشته باشیم تا این قشر ورزشکار بدون دغدغه فعالیت خود را  انجام دهند.

وی در خصوص فعالیت در حاشیه شهر گفت: با توجه به شرایط خاصی که این هیات در حاشیه شهر دارد، با همکاری شهرداری و قرارگاه اجتماعی شهید برونسی پایگاه‌هایی در این منطقه ایجاد کردیم.

آذریان درباره شرایط مالی این هیات گفت: فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان کمک‌های مالی را به هیات ورزش‌های همگانی انجام دادند.

وی ادامه داد: در سال گذشته اداره کل ورزش و جوانان استان بین 20 تا 25 میلیون تومان به هیات ورزش‌های همگانی کمک کرده است و این مسئله‌ای که این هیات به اداره کل ورزش و جوانان کمک مالی کرده است به هیچ عنوان صحت ندارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: