• یکشنبه ۶ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۰
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-2787-5
  • خبرنگار : 15090
  • منبع خبر : ----

یک کارشناس مسایل اقتصادی:

نمایشگاه قرآن در میدان شهدا آغازی برای حفظ خاطرات مردم از این مکان است

یک کارشناس مسایل اقتصادی گفت: امیدواریم شهرداری مشهد با آغاز کار خود با برگزاری این نمایشگاه بتواند خاطرات مردم را در این مکان زنده نگاه دارد.

نسرین یوسفی عارفی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان در حاشیه سیزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت مشهد با اشاره به ارزیابی خود از برگزاری این دوره از نمایشگاه اظهار کرد: مزیت برگزاری این دوره از نمایشگاه قرآن این است که مکان برگزاری آن در مرکز شهر قرار دارد. در واقع شهروندان می توانند پس از افطار به راحتی در این مکان حضور یابند چون دسترسی به آن راحت تر است.

وی ادامه داد: در سال های گذشته که این نمایشگاه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار می شد، شاید شهروندان مناطق حاشیه شهر کمتر می توانستند از این محیط بهره مند شوند.

یوسفی عارفی عنوان کرد: حضور همگانی در این نمایشگاه دیده می شود و نزدیکی آن به حرم مطهر، معنویت خاصی را به این نمایشگاه داده است.

این کارشناس مسایل اقتصادی خاطرنشان کرد: حضور مردم در این نمایشگاه در میدان شهدا به عنوان صحن شهر و حیاط مشهد، نشان می دهد که وجود چنین محوطه و مکانی برای این شهر امری مورد نیاز است. امیدواریم شهرداری مشهد با آغاز کار خود با برگزاری این نمایشگاه بتواند خاطرات مردم را در این مکان زنده نگاه دارد.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: