• پنجشنبه ۱۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 973-4884-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

فرماندار مشهد:

صندوق کارآفرینی امید از پذیرش طرح‌های سرمایه در گردش خودداری کرده است

فرماندار مشهد گفت: در رابطه با ارائه و تصویب طرح‌ها مشکلی وجود ندارد البته مراحل اول اطلاع‌رسانی مناسب نبود اما اگر این موارد حل شود ما در بازه زمانی می‌توانیم کار خود را انجام دهیم.

به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان، محمدرحیم نوروزیان در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان خراسان رضوی در استانداری، اظهار کرد: بیش از 41 میلیارد طرح به بانک معرفی کردیم که حدود دو طرح را پرداخت کردند.

وی افزود: مشکلاتی وجود دارد، مسئله اول خود سامانه کارا است که دارای مشکل بوده و سرعت آن پایین است. اطلاعات کامل طرح‌ها از جمله بانک متقاضی قابل مشاهده نیست. امکان ویرایش طرح‌ها توسط دبیرخانه یا دستگاه اجرایی وجود ندارد. بانک برای برخی که روستایی و فاقد زمین یا مسکن شش دانگ هستند، مشکلاتی را ایجاد می‌کند که این امر موجب اشکال مضاعف شده است. صندوق کارآفرینی امید از پذیرش طرح‌های سرمایه در گردش خودداری کرده است. 

نوروزیان گفت: در دستورالعمل‌ها دوره تنفس یک سال درج شده اما بعد از اینکه طرح‌ها به بانک رفته، بانک مشکلاتی را ایجاد کرده است. با توجه به لزوم ارائه سهم آورده توسط متقاضی، بانک‌ها آن را حساب نمی‌کنند که سبب ایجاد مشکلاتی می‌شود. در رابطه با ارائه و تصویب طرح‌ها مشکلی وجود ندارد البته مراحل اول اطلاع‌رسانی مناسب نبود اما اگر این موارد حل شود ما در بازه زمانی می‌توانیم کار خود را انجام دهیم. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: