• یکشنبه ۱۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۵
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-3285-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی:

انتخاب فرماندار برای مشهد سخت‌تر از معاونت سیاسی است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی گفت: با وجود مسئولیت‌های سخت معاونت سیاسی که به آن واقف هستم، انتخاب یک فرماندار برای مشهد بسیار سخت‌تر از معاونت سیاسی است اما با تدبیر و کمک استاندار این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

به گزارش ایسنا-‌منطقه خراسان، محمدرحیم نوروزیان عصر امروز 12 خردادماه در جلسه شورای اداری استان و مراسم تودیع و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار استاندار خراسان رضوی، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های من و دلایلی که برای پذیرفتن این مسئولیت اکراه داشتم، این بود که تصور می‌کردم، اگر حضور دکتر حسینی ادامه پیدا کند ما همکاری بهتری خواهیم داشت. گاهی این جابه‌جایی‌ها ضروری و لازم است.

وی افزود: هم از نظر اخلاقی برای من خوشایند نبود که مسئولیت دکتر حسینی را قبول کنم و هم علاقه‌مند بودم که از خدمت ایشان در این مسئولیت استفاده کنیم. برنامه‌ها و کارهای خوبی را ایشان دنبال کردند که سیاست‌های دولت است و حتما ادامه پیدا می‌کند. ما موظف هستیم که سیاست‌های دولت را اجرا و دنبال کنیم و اگر فردی این سیاست‌ها را قبول نکرد و در این دوره حضور پیدا کرد، این نفاق و خیانت است.

نوروزیان با بیان اینکه رسالت و ماموریت ما این است که با راهوری و هدایت استاندار سیاست‌های دولت در استان را دنبال کنیم، عنوان کرد: برنامه‌های خوب دکتر حسینی نیز دنبال خواهد شد. با وجود مسئولیت‌های سخت معاونت سیاسی که به آن واقف هستم، انتخاب یک فرماندار برای مشهد بسیار سخت‌تر از معاونت سیاسی است اما با تدبیر و کمک استاندار این مشکل نیز برطرف خواهد شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی با اشاره به اینکه کشور ما امروز نیازمند فضای صمیمیت و همکاری است، تصریح کرد: این نیاز اصلی و اساسی ما است. دشمن طراحی کرده که کشور را به اغتشاش، ناامنی و هرج و مرج بکشاند و همه ما با هر تفکر، گرایش و سلیقه سیاسی، چه افرادی که به دولت رای دادند و چه افرادی که رای ندادند، موظف هستیم و باید کمک کنیم. در استان این همکاری و صمیمیت وجود دارد اما باید بیشتر شود زیرا شرایط حساس است و ما باید همه مراقب کنند.

وی ادامه داد: آنچه به نظام و به آرامش، امنیت، رفاه و عمران در استان آسیب می‌زند، اختلاف و عدم همراهی وهمکاری است. امیدواریم همه کمک کنند تا با اتفاق و اتحاد کارها را پیش ببریم. در این شرایط ما به فرمایش مقام معظم رهبری که در سال گذشته در حرم مطهر فرمودند، نیاز به روحیه و تفکر جهادی و بسیجی داریم و غیر از این راهی وجود ندارد. اگر این روحیه نباشد نمی‌توانیم مشکلات مملکت را حل کنیم. من این را به عنوان مانیفست کاری خود تعریف کردم.

نوروزیان خاطرنشان کرد: من این نیاز را در کلمه بسیج خلاصه می‌کنیم. "ب" بسیج برای خدا کار کردن است که باید برنامه اول ما باشد. "س" بسیج، سرباز انقلاب، کشور و ولایت بودن است. "ی" بسیج یعنی یکرنگی و صداقت که همه باید رنگ خدایی بگیریم و یکرنگ باشیم و "ج" بسیج یعنی جهادی کار کردن. این برنامه ما است که باید آن را دنبال کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی اضافه کرد: سیاست‌های دولت مشخص است. ما در چارچوب برنامه ششم، برنامه بودجه و سیاست‌های ابلاغی باید کار کنیم. معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی بسیار مسئولیت سخت و سنگینی است، آن هم در شرایطی که اکنون در کشور با آن مواجه هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: