• دوشنبه ۱۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 973-7787-5
  • خبرنگار : 15224
  • منبع خبر : ----

دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

مدیران باید احساس کنند که زمینه رشدشان مهیاست

دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد: مدیران باید احساس کنند که در بستر کاری خود امکان رشد دارند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، حسین انتظامی  در بعدازظهر روز گذشته 13 خردادماه در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی که در مجتمع فرهنگی هنری امام رضا(ع) برگزارشد، اظهار کرد: ما نیز در همین راستا؛ سِمت بسیاری از مسئولان فرهنگ و ارشاد اسلامی را به مرور ارتقا دادیم و به نظر ما خود این نگاه می‌تواند پیام خوبی برای بدنه دیوانی ما داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا بود که آقای سیدسعیدسرابی به عنوان مدیرکل سابق در سطح استان ارتقا پیدا کردند و قرار است از این پس در سطح ستاد و به عبارت دیگر در سطح ملی به وظیفه خود ادامه ‌دهند.

دستیار ارشد وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه ابراز کرد: در دولت دوازدهم این اتفاق خجسته در خصوص دو تن از مدیران دیگر برجسته استانی نیز صورت گرفت؛ یکی مدیرکل استان یزد آقای علی غیاثی که در حال حاضر به سمت مدیرکل امور استان‌های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شده‌اند و دیگری مدیرکل اصفهان آقای حبیب‌الرضا اصفهانی که به سمت رئیس کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور منصوب شدند.

وی تصریح کرد: دو تن از معاونین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تا چندی پیش مدیرکل بودند و اکنون به سمت معاونت ارتقا پیدا کرده‌اند.

انتظامی خاطرنشان کرد: نکته دیگری که در خصوص وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با توجه به صحبت‌های قبلی می‌‌توان استنباط کرد این است که این وزارت مدیرپرور است و من در اینجا جا دارد از آقای سیدجواد جعفری تشکر کنم که یک مدیر غیر مشهدی بودند که در سایه حضور ایشان مدیران برجسته‌ای در مشهد پرورش پیدا کردند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: