• پنجشنبه ۱۷ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-4485-5
  • خبرنگار : 15233
  • منبع خبر : ----

قائم مقام حزب موتلفه در خراسان رضوی:

هر مسلمانی نسبت به شرکت در راهپیمایی روز قدس مسئول است

قائم مقام حزب موتلفه اسلامی در خراسان رضوی گفت : مردم باید یک حمایت همگانی نسبت به مردم مظلوم فلسطین داشته باشند.

حسن قاسمی در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به اینکه راهپیمایی روز قدس در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان یک راهپیمایی بین‌المللی و پر شکوه است، اظهار کرد: همه مسلمان سراسر جهان نسبت به راهپیمایی روز قدس هر ساله اهمیت قائل هستند و طبیعی است امسال با توجه به انتقال سفارت آمریکا به بیت المقدس حساسیت مسلمانان، افراد آزادی خواه و مدافع حقوق فلسطینیان پررنگ‌تر باشد. 

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اینکه امسال با توجه به اتفاقاتی که رخ داده امیدواریم حضور پررنگی را از مردم در این راهپیمایی شاهد باشیم، تصریح کرد: پیش‌بینی این است که در کشورهای منطقه و هم در کشورهای سراسر جهان  انشالله راهپیمایی بسیار پرشوری را داشته باشیم. 

قاسمی بیان کرد: مردم باید یک حمایت همگانی نسبت به مردم مظلوم فلسطین داشته باشند و انزجار خود از اسرائیل به شکل‌های گوناگون بیان کنند. 

وی با بیان اینکه هر مسلمانی نسبت به شرکت در راهپیمایی مسئول است،گفت: مردم هر کمکی در جهت پیشبرد اهداف ملت فلسطین داشته باشند نباید دریغ کنند و هر مسلمانی نسبت به ظلم و ستمی که علیه مردم فلسطین صورت می‌گیرد مسئول است و نباید ساکت و بی‌تفاوت باشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: