• جمعه ۱۸ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 973-5685-5
  • خبرنگار : 15296
  • منبع خبر : ----

فرماندار تایباد:

بیگانگان در برابر اقتدار نظامی ایران در هیچ جنگی پیروز نخواهند بود

مردم تسنن و تشیع شهرستان مرزی تایباد همزمان با سراسر کشور با انسجام و وحدت در راهپیمایی روز قدس شرکت کردند تا به دشمنان ثابت کنند همیشه در تمام صحنه‌های حماسی انقلاب حضور دارند و برای دفاع از مظلومیت فلسطین با استکبار و صهیونیست مبارزه خواهند کرد.

به گزارش ایسنا – منطقه خراسان، فرماندار تایباد در این مراسم اظهار کرد: امروز همه برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین آمده‌ایم حضور مردم در این گرمای هوا ثابت می‌کند همیشه و در تمام شرایط برای حرکت در مسیر فرامین مقام معظم رهبری آماده‌اند و بیگانگان آگاه باشند در برابر اقتدار نظامی ایران در هیچ جنگی پیروز نخواهند بود.

حسین شرافتی راد افزود: اگر امروز با امنیت در این راهپیمایی شرکت کرده‌ایم  به برکت خون‌های ریخته شده شهداست و این در  حالی است که در چند قدمی مرز این شهرستان کشوری وجود دارد که هرروز شاهد جنگ و خونریزی است و مردم در خون خود می‌غلطند. امروز اگر دشمن ایران را به تروریست محکوم می‌کند بهتر است صدای بقیه جهان را بشنود که تروریست را به چه کسی نسبت می‌دهند. آخرین نفس‌های دشمن به‌گوش می‌رسد.

وی استفاده امروز مردم از تکنیک‌ها و تاکتیک‌های جهان اسلام را برگرفته از نتیجه هشت سال دفاع مقدس و فرمان رهبری مقتدر دانست و گفت: امروز این سختی‌ها با اطاعت از فرامین رهبری مقتدر به بار نشسته و حاصل آن محکوم کردن استکبار و مستقل بودن ایران است در حالیکه بعد از انتقال سفارت اسراییل به قدس فتنه آمریکا بار دیگر معلوم شد که این کشور وام دار اسرائیل است و کشورهای ضعیف استکبار همیشه به دنبال وابسته شدن هستند و ایران از این مهم استثنا می‌باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان تایباد اظهار کرد: بعد از طرح تقسیم فلسطین و اعلام هویت اسرائیل قتل و خونریزی به راه افتاد و تا کنون این جنایت ادامه دارد، محصول ایجاد اسرائیل جز بی عدالتی، خونریزی و کشت و کشتار چیز دیگری نیست.

وی با اشاره به شایعه اخیر استکبار در رابطه با مرز دوغارون بیان کرد: بعد از عدم همکاری کشورهای اروپایی برای خروج آمریکا از برجام این کشور مستکبر با طرح فتنه‌ای دیگر و شایعه فشار بر کشور افغانستان دال بر اینکه مبادلات اقتصادی خود را با مرزهای ایران تعطیل کند به فکر توطئه دیگری برای ضربه زدن به ایران بود که این شایعه از طرف کشور ایران و افغانستان رد شد و امروز در همین مراسم به آمریکا اعلام می‌کنیم برای لطمه به ایران راهی ندارد مردم این سرزمین با گوش دادن و حرکت در مسیر رهبری در برابر جنگ اقتصادی که دشمن راه انداخته کوتاه نخواهند آمد. 

فرماندار تایباد در ادامه با اشاره به جنگ اقتصادی گفت: حمایت از کالای ایرانی و رد کردن کالای خارجی مبارزه با جنگ اقتصادی است، عبور از کالای خارجی حمایت از شهدا و امام راحل است، خواسته دشمن ضعیف شدن اقتصاد و اشتغال در ایران می‌باشد.

وی اظهار کرد: خواسته دشمن ضعیف شدن اقتصاد و اشتغال در ایران است با حرکت چرخه‌های تولید سفره ایرانیان را بی‌نیاز از بیگانگان کنیم و در برابر این فتنه دشمن مقابله کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: