• یکشنبه ۲۰ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 973-3091-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

نائب رییس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران مشهد با اشاره به شب‌های قدر؛

پیش‌بینی نکرده بودیم این حجم از مسافر به مشهد بیاید

نائب رییس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران مشهد با بیان اینکه در شب‌های قدر و تعطیلات اخیر حجم زیادی از مسافر به مشهد آمد، افزود: این رویه سفر به مشهد به ضرر جامعه میزبان و مهمان تمام خواهد شد.

مهدی آجیلیان در گفت‌وگو با ایسنا- منطقه خراسان، اظهار کرد: در این ایام بیش از 95 درصد ظرفیت واحدهای اقامتی پر شد اما در مجموع می‌توان گفت این شکل از ورود حجم بالایی از مسافر طی چند روز، به ضرر هتل‌آپارتمان‌داران خواهد بود.

وی بیان کرد: از آنجایی که پیش‌بینی نمی‌کردیم این حجم از مسافر به مشهد سفر کند برای آن برنامه‌ریزی نیز نکرده بودیم، برخی از هتل‌‎آپارتمان‌داران در ایام ماه رمضان که جزو ایام غیرپیک به‌شمار می‌رود، در حال نوسازی و بهسازی واحدهای خود بودند.

نائب رییس اتحادیه هتل‌آپارتمان‌داران مشهد یادآور شد: زمانی که مسافر به یکباره وارد شهر مشهد و به‌یکباره از آن خارج می‌شود کیفیت خدماتی که ارائه می‌شود نیز کاهش می‌یابد و به نسبت آن، ماندگاری مسافر کم خواهد شد که این امر به ضرر مسافران و زائران هم است مسافرانی که قصد داشتند در ماه رمضان ده روز به مشهد بیایند بیش از یک یا دو روز اقامت نکردند.

وی ادامه داد: پر شدن ظرفیت واحدهای اقامتی رسمی موجب می‌شود مسافران به سمت واحدهای غیررسمی و غیرمجاز بروند و در مواردی مشاهده شده است که دلالان این حوزه در مبادی ورودی شهر مبالغی نامتعارفی را از مسافران دریافت کردند.  


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: