• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-5188-5
  • خبرنگار : 15277
  • منبع خبر : ----

نایب رییس فدراسیون نجات غریق و غواصی:

تمرکززدایی از پایتخت، دلیل اصلی منطقه‌بندی کشور است

مهدی حیدری گفت: تقسیم‌بندی کشور به شش منطقه در حوزه غریق نجات و غواصی، برای تمرکززدایی از پایتخت است. 

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مهدی حیدری در مجمع انتخابی ریاست هیات نجات غریق و غواصی خراسان رضوی عنوان کرد: خراسان رضوی جایگاه ویژه‌ای در کشور دارد و البته نباید فراموش کنیم که بخش عظیمی از این پیشرفت، مدیون تلاش‌های صبوریان در مسند مدیرکلی اداره ورزش و جوانان خراسان رضوی است.

مهدی حیدری ادامه داد: کار بدون تعامل با اداره کل ورزش و جوانان استان‌ها پیش نمی رود، البته این بدین معنا نیست که از هیات‌های استانی خود حمایت نکنیم. قطعا تا حد توان حمایت لازم از هیئت‌ها را انجام می‌دهیم.

وی در خصوص تقسیم‌بندی کشور به 6 منطقه اعلام کرد: تمرکز زدایی از تهران دلیل اصلی این تقسیم‌بندی است، یکی از محاسن آن، کاهش رفت و آمد و هزینه برای مربیان جهت شرکت در دوره‌های آموزشی است، چه بسا پتانسیل و توانایی استان‌ها از تهران بیشتر است و امیدواریم با بهره گیری از توان مدرسین به جایگاه واقعی خود برسیم.

نائب رئیس فدراسیون نجات غریق و غواصی کشور با بیان اینکه 3 مبحث مهم در فدراسیون داریم، عنوان کرد: اولین مورد نجات غریق است که خراسان رضوی در سنوات گذشته جایگاه ویژه ای داشته و کیفیت ناجیان این استان بسیار خوب است و ما می خواهیم که این روند ادامه داشته باشد.

وی مورد بعد را غواصی معرفی و عنوان کرد: تا حدود زیادی در گذشته از آن غافل بودیم که بایستی آن را به جایگاه ویژه ای برسانیم. در مبحث آب‌درمانی بین این فدراسیون و فدراسیون پزشکی و ورزش‌های همگانی اختلاف و تداخل کاری بود که با تعامل صورت گرفته با فدراسیون پزشکی به زودی دوره ها با سرفصل جدید به استان ها ارسال خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: