• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۶
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 973-3991-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

اعضای شورای راهبردی سیاستگذاری گردشگری استان انتخاب شد

انتخابات داخلی شورای راهبردی سیاستگذاری گردشگری استان برگزار شد و اعضای هیات رئیسه شامل رئیس، نائب رئیس، مسئول دبیرخانه و سخنگوی این شورا انتخاب شدند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ابوالفضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: دراین جلسه شورای راهبردی گردشگری استان،رییس میراث فرهنگی استان به عنوان رئیس شورا، سید مسعود منتجبی به عنوان نائب رئیس شورا، یوسف بیدخوری به عنوان دبیر شورا و فرید جواهرزاده به عنوان سخنگوی شورا انتخاب شدند.

وی افزود: این شورا در چند کمیته تخصصی از جمله کمیته رویدادها و مناسبت ها، کمیته آموزش، کمیته سرمایه گذاری، کمیته روابط بین الملل، کمیته فرهنگی و کمیته رسانه فعالیت خود را آغاز می کند.

مکرمی فر ادامه داد: همچنین مقرر شد اعضای شورا، برنامه های پیشنهادی خود را به صورت برنامه های یک و سه ساله جهت طرح در جلسات آتی شورا ارائه کنند.

وی تصریح کرد: این شورا به عنوان بازوی مشورتی اداره کل در حوزه گردشگری به فعالیت خود ادامه می دهد و به مشکلات و مسائل کلان گردشگری استان می پردازد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی با بیان این که جلسات شورای راهبردی هر دو هفته یکبار به صورت منظم برگزار خواهد شد، گفت: دبیرخانه این شورا در معاونت گردشگری استان مستقر شده و از دستگاه های ذی نفع بخش خصوصی و دولتی برای حضور در این جلسات دعوت به عمل می آید.

اعضای شورای راهبردی سیاستگذاری گردشگری استان از بین خبرگان و کارشناسان مرتبط با حوزه گردشگری و به پیشنهاد مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان و با حکم معاون گردشگری کشور منصوب شده اند، در شورای راهبردی سیاستگذاری علاوه بر رئیس شورا و معاون گردشگری استان، امیر سزاوار و محمود مادرشاهیان از مدیران و مالکان هتل، محمدروحانی و مجتبی احمدی از متخصصان امور دفاتر خدمات مسافرتی، محمدباقرطباطبایی و مجید لگزیان از جامعه متخصصان معماری و برنامه ریزی شهری، فرید جواهر زاده و سید مسعود منتجبی از متخصصان حوزه گردشگری و امیرطاها سلامی و سهراب ارجمند از متخصصان آموزش حوزه گردشگری حضور دارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: