• دوشنبه ۲۱ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-12214-5
  • خبرنگار : 15218
  • منبع خبر : ----

مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد منصوب شد

شهردار مشهد در حکمی هادی عطارزاده ‌طوسی را به عنوان مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد منصوب کرد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، در حکم قاسم تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد، خطاب به عطارزاده طوسی آمده است:

«نظر به شایستگی، توانمندی و سوابق ارزشمند جنابعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم حمل‌ونقل و ترافیک، به موجب این حکم به سمت مدیرعامل سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد مقدس منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها و توان بالقوه مجموعه پر تلاش شهرداری و سایر دستگاه‌ها و نهادهای مرتبط، در جهت تحقق توسعه پایدار و فراهم نمودن محیط زیستی آرام و پاک، ساماندهی و روان‌سازی ترافیک، ارتقاء ایمنی تردد و جذب سرمایه‌گذاری برای توسعه زیرساخت‌ها گام‌های اساسی برداشته شود.

تحقق چشم‌اندازِ «شهر هوشمند» و «شهرداری شهروند محور» و اهتمام ویژه در جهت تسهیل امور مجاوران و زائران امام هشتم حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع) مورد انتظار است.

توفیق جنابعالی را در انجام وظایف و مسئولیت‌های محوله از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.»

هادی عطارزاده ﻛﺎرﺷﻨﺎس ارشد حمل‌ونقل از دانشگاه تهران است. وی پیش از این در سال‌های 1390 تا 1393 مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد و از سال 93 تا 94 مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسی‌رانی شهرداری مشهد بوده است. عطارزاده همچنین معاونت سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری مشهد را در کارنامه کاری خود دارد.

همچنین با حکم جداگانه‌ای از سوی قاسم تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد، سیدمهدی امامی‌میبدی که از سال 1387 تاکنون مدیرعاملی سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری را عهده‌دار بود به عنوان مشاور حمل‌ونقل و ترافیک شهردار مشهد منصوب شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: