• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۰۳:۵۲
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-5588-5
  • خبرنگار : 15283
  • منبع خبر : ----

از گمنامی کبدی تا ایجاد بانک اطلاعاتی کامل

احمدیان در شرایطی به عنوان رییس جدید هیات کبدی برگزیده‌شد که پیش از این به عنوان سرپرست هیات در حال فعالیت بود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، انتخابات هیئت کبدی استان با حضور 17 عضو از جمله امیر خادمی (نماینده داوران)، زینب صادقی (نماینده داوران)، مرتضی شهیدی (نماینده مربیان)، فریده اصغری(نماینده مربیان)، علی صفری(نماینده ورزشکاران)،حسین احمدی( نماینده ورزشکاران)، سمانه افخمی(نماینده ورزشکاران)، قرقاوی (نماینده آموزش و پرورش)، کاظم طوسی(باشگاه صدر)، سرهنگ مشمول(باشگاه نیروی مقاوت)، سردار (نماینده شهرستان کلات)، پورصمدی (نماینده شهرستان تربت جام) آقامحمد(نماینده خواف)،صدیق (نماینده سبزوار)، خوشحال(نماینده تایباد) برگزار شد.

از 3 نماینده شرکت کننده در مجمع، رستگار مقدم انصراف داد و رقابت بین  احمدیان و دل آسایی ادامه پیدا کرد و در نهایت احمدیان که پیش از این به عنوان سرپرست هیئت به فعالیت در میان خانواده کبدی استان مشغول بود، با اکثریت آرا به پیروزی رسید.

احمدیان که سابقه ریاست تربیت‌بدنی شهرستان خلیل‌آباد را در کارنامه دارد، اظهار کرد: بعد از انتقال به مشهد مسئول امور باشگاه‌های ورزشی مشهد  و بعد از آن بازرسی و نظارت باشگاه‌ها بودم، ضمن اینکه تا پیش از برگزاری مجمع هیات کبدی خراسان رضوی نیز به عنوان سرپرست هیات در حال فعالیت بودم.

وی بیان کرد: در سالیان گذشته کبدی حرف بسیاری برای گفتن داشت اما اکنون اینگونه نیست، برنامه‌های من شامل حمایت از داوران و مربیان و پیشکسوتان و تجهیز سالن و دفتر کبدی و پشتوانه سازی برای تیم‌ها و فعال کردن باشگاه‌های خصوصی است. هم‌اکنون تنها دو باشگاه کبدی در مشهد داریم.

احمدیان ادامه داد: فعال کردن کبدی شهرستان‌ها، قطعا باید 5 شهرستان فعال را تجهیز ‌کنیم، همکاری برای پیشرفت این ورزش با سایر ارگان‌ها، حمایت از بانوان، همچنین ایجاد بانک اطلاعاتی، همیشه نباید دنبال مربی باشیم، بلکه باید بانک اطلاعاتی از ورزشکاران داشته باشیم تا به راحتی بتوانیم مربی مورد نظر را پیدا کنیم.

احمدیان در شرایطی آرای مجمع را از آن خود کرد که دل‌آسایی، کاندیدای شکست‌خورده این انتخابات در رابطه با اهدافش گفته‌بود: 2 محور کلی در خصوص ارتقای کبدی استان داریم، در خیابان از هر 10 نفر از کبدی بپرسیم اکثریت کبدی را اشتباه می گیرند. هدف اول، بحث همگانی کردن ورزش کبدی است که شروع آن از طرقبه شاندیز خواهد بود. در شهرستان 20 جشنواره بومی و محلی داریم که می‌توانیم در این جشنواره‌ها ورزش کبدی را معرفی کنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: