• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۴
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 973-5788-5
  • خبرنگار : 15283
  • منبع خبر : ----

رییس فدراسیون کبدی:

همدلی، اساس کار هیئت های استانی باشد/ بهترین‌ها را به اردوها و مسابقات بفرستید

رئیس فدراسیون کبدی کشور گفت: برای پیشرفت و بازگشت به اوج، باید هیات‌های استانی با همدلی کار را پیش ببرند.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، عباس اورسجی در مجمع انتخاب رئیس هیئت کبدی استان که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، اظهار کرد: از کسانی که حتی عضو هیئت نیستند ولی توانایی بالایی دارند، دعوت به همکاری می‌کنیم.  روحیه همدلی و انسجام برای رسیدن به هدف را باید تقویت کرد، زیرا رسیدن به هدف به تنهایی قطعا میسر نیست. از احمدیان، رییس جدید هیات کبدی خراسان رضوی رسیدن به تعادل و ارتباط و پیگیری داوری و راه اندازی سیستم آموزش هیئت از جمله آموزش داور را داریم.

وی خاطرنشان کرد: در فدراسیون و سازمان‌های دیگر مبنای کار براساس  برنامه راهبردی است که به استراتژی نیاز دارد. 6 استراتژی در کنار استراتژی‌های زیادی که هست بر مبنای هدفگذاری فدراسیون طراحی شد و طبق این مسیر مدیریت منابع انسانی را برنامه ریزی کردیم تا به لحاظ ساختاری هر آنچه که نیازمند یک فدراسیون در سطح جامعه است، داشته باشیم.

رئیس فدراسیون کبدی کشور بیان کرد: بحث کلاس‌های آموزشی مربی‌گری و پس از آن رسیدن به مسابقات قهرمانی کشور و کسب مقام قهرمانی جهان از برنامه‌های فدراسیون است و البته از هیئت‌ها تقاضا می‌کنم به توسعه همگانی نیز بپردازند. برنامه‌هایی در راستای تاسیس خانه کبدی برای علاقه‌مندان به این رشته ورزشی و آشنایی مردم با کبدی در برنامه داریم.

عباس اورسجی ادامه داد: پتانسیل خوبی در کبدی خراسان رضوی وجود دارد که باید برای استفاده هرچه بهتر از آن تلاش کرد. کار در هیات مزایای مالی ندارد و تمام آن عشق و علاقه است. مسئولان هیات‌ها گاها از جیب هم هزینه می‌‍کنند. متاسفانه سطح کیفی کبدی پایین است زیرا ما تعریفی برای مربیان تراز اول نداریم و این باعث شده دوره تربیت مدرس را طراحی کنیم تا مدرسان یکدستی در کشور داشته باشیم و مدرسان با شرکت در این دوره سالیان سال شناخته شوند.

وی افزود: امیدوارم دل‌آسایی، دیگر کاندیدای ریاست هیات کبدی خراسان رضوی با توجه به موقعیتی که در استان دارد، همدل و یکدل به احمدیان برای پیشرفت هیئت کبدی استان کمک کند.امیدوارم اسم خراسان و بزرگی اسم خراسان در کبدی برگردد. 

رئیس فدراسیون کبدی کشورمان اظهار کرد: هرگز اجازه نخواهم داد کوچکترین بی‌عدالتی در فدراسیون در اردوهای ملی رخ دهد. از هیئت کبدی خراسان می‌خواهم شایسته سالاری را در انتخاب افراد اعزامی به اردوها و مسابقات داشته باشد تا بهترین خروجی را داشته‌باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: