• سه شنبه ۲۲ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۸
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 973-9790-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

فرماندار گناباد:

بهره‌برداری از فاز یک روشنائی محور پلیس راه گناباد تا بیدخت تا دو هفته آینده

فرماندار گناباد گفت: فاز یک روشنائی محور پلیس راه گناباد تا بیدخت تا دو هفته آینده به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمدعلی نبی پور ظهر امروز 22 خردادماه در جلسه کمیته برنامه‌ریزی گناباد که در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار کرد: اولویت ما تکمیل پروژه های ناتمام بوده و بر همین اساس سعی مدیران باید این باشد که پروژه ی جدید ی تعریف نشود.

وی ادامه داد: بیست سال از آغاز به ساخت زندان جدید گناباد می‌گذرد اما متأسفانه هنوز به بهره‌برداری نرسیده است؛ البته امسال نیز یک میلیارد تومان برای تکمیل آن در نظر گرفته شده که امیدواریم به بهره‌برداری رسید.

فرماندار گناباد با بیان اینکه پروژه‌های ناتمام آسیب اجتماعی و اقتصادی فروانی دارد، تصریح کرد: چهار فرماندار آمده و رفته‌اند و عملیات احداث پل گیسور در همین روزها تکمیل شده است.

نبی پور عنوان کرد: گناباد امسال از محل تملک دارایی هشت درصد از اعتبارات استان را به خود اختصاص داده که این سهم از محل ماده صد و هشتاد شش درصد است.

فرماندار گناباد با اشاره به اینکه شهرداری‌ها موظف به پرداخت سهم نیم درصد درآمد به کتابخانه ها هستند، خاطرنشان کرد: در صورت عدم تخصیص، این مبلغ از سرفصل اعتباراتشان کسر و به حساب نهاد کتابخانه‌ها واریز خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: