• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۴
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-6586-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

آزمون‌های دانشجویان پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد الکترونیکی می‌شود

رییس اداره آموزش دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از الکترونیکی شدن آزمون‌های دانشجویان پزشکی این دانشکده خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از ورابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، دکتر ندا چوبدار با اشاره به اینکه از سال گذشته برنامه‌ریزی برای تمام الکترونیکی شدن آزمون‌های دانشجویان در این دانشکده انجام شده است، اظهار کرد: با ایجاد مرکز آزمون الکترونیکی و تامین ۱۷۰ سیستم رایانه از پایان ترم جاری امکان الکترونیکی برگزاری شدن تمامی آزمون های دانشجویان پزشکی مهیا شده است.

وی بیان کرد: تمامی سیستم‌های رایانه ای، سامانه‌های صوتی، مدیریت آزمون‌ها بر اساس استاندارد آماده و بر اساس آزمون های پایلوتی که در طول ترم انجام شده است شرایط برای برگزاری آزمون های پایان ترم آماده است.

رییس اداره آموزش دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، کاهش نیاز به نیروی انسانی، کاهش هزینه های کاغذ، افزایش سرعت و دقت در برگزاری آزمون ها را از مزایای روش الکترونیکی برشمرد و تصریح کرد: بر این اساس می توان بلافاصله پس از آزمون، ضمن سرعت در استخراج نتایج و تحلیل آن در راستای استاندارد سازی سوالات نیز گام برداشت.

چوبدار خاطر نشان کرد: بر اساس آزمون های پایلوتی که در این مرکز برگزار شده است ضمن موفقیت آمیز بودن آن رضایت دانشجویان و اساتید را نیز به همراه داشته است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: