• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۸
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 973-6686-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

تشکیل شورای صنفی دانشجویان مقطع دکترای تخصصی در دانشگاه علوم پزشکی مشهد

مدیر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از تشکیل نخستین شورای صنفی دانشجویان مقطع دکترای تخصصی و دستیاران در این دانشگاه خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان وبه نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد، امیر رضا صالح مقدم با بیان اینکه اوایل خرداد ماه سال جاری انتخابات شورای صنفی دانشجویان در دانشگاه برگزار شد، تصریح کرد: بر اساس مقررات جدید، امسال برای اولین بار شورای صنفی ویژه دانشجویان دوره‌های دکترای تخصصی و رزیدنت‌های بالینی نیز تشکیل شد.

وی تاکید کرد: فرآیند انتخابات شورای صنفی دانشجویی از نیمه اردیبهشت  ماه آغاز و بر اساس مقررات، مراحل تشکیل کمیته‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات، نام نویسی از داوطلبان عضویت در شوراها، احراز صلاحیت داوطلبان، تبلیغات کاندیداها انجام شد و در نهایت رأی گیری در حوزه‌های انتخاباتی شامل دانشکده‌های مستقر در مشهد و شهرستان‌های اقماری و خوابگاه‌های دانشجویی برگزار گردید.

صالح مقدم ضمن تشکر از حضور فعال و مشارکت دانشجویان در انتخابات شوراهای صنفی دانشجویان دانشگاه،‌ خاطرنشان کرد: اعضای منتخب شوراهای صنفی در ارتقاء و بهبود خدمات رفاهی و صنفی دانشجویان به مسئولان مربوطه کمک کنند.

وی یادآور شد: در این دوره انتخابات تعداد ۱۱۵ نفر از دانشجویان کاندیدای عضویت در شوراهای صنفی شدند که در نهایت تعداد ۸۴ نفر بعنوان اعضای اصلی و علی البدل انتخاب شدند. 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: