• چهارشنبه ۲۳ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۵
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-13614-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

شهردار مشهد:

مطالبات مردم از اتوبوس‌رانی باید پاسخ داده شود

شهردار مشهد با اشاره به این‌که «مدیریت سازمان اتوبوس‌رانی یکی از مشکل‌ترین مدیریت‌ها درشهرداری است»، گفت: مردم در حوزه اتوبوس‌رانی مطالباتی دارند که باید به آن پاسخ داده شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، قاسم تقی‌زاده خامسی که در مراسم معارفه و تکریم مدیرعامل سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد که امروز در شهرداری مرکز برگزار شد، سخن می‌گفت، اظهار کرد: اتوبوس‌رانی به طور مستقیم با مردم سروکار دارد، لذا بهتر است که با افکارسنجی و در نظر گرفتن نظر مردم به مطالبات آن‌ها پاسخ داده شود .

وی ادامه داد: در ناوگان اتوبوس‌رانی مشهد 1700 تا 1800 دستگاه اتوبوس فعال است که روزانه حدود یک میلیون نفر را جابه‌جا می‌کند. این رقم حدود 20 درصد از سهم حمل‌ونقل شهر مشهد است که امیدوارم به تدریج افزایش یابد.

سیدمهدی حسینی‌پویا، مدیرعامل جدید سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد نیز در بخش دیگری از این مراسم با تقدیر از تلاش‌های مدیرعامل سابق، گفت: معاونت حمل‌ونقل و ترافیک یکی از مهم‌ترین بخش‌های شهرداری‌هاست که در این معاونت، سازمان اتوبوس‌رانی مهم‌ترین بخش است، زیرا روزانه با مردم سروکار دارد و تأخیر در خدمات‌رسانی، شهروندان را دچار مشکل می‌کند.

وی افزود: خدمات‌رسانی اتوبوس‌رانی روزانه است و هیچ وقت کار این بخش سبک نخواهد شد، اما با کمک سایر معاونت‌ها و همکاران، خدمات‌رسانی مناسب محقق خواهد شد.

همچنین علی‌اصغر نیشابوری، مدیرعامل سابق سازمان اتوبوس‌رانی شهرداری مشهد در این مراسم، اظهار کرد: فعالیت در سازمان اتوبوس‌رانی با توجه به مطالبات مردم کار سنگینی است. به عنوان نمونه شهروندان 88هزار و 387 تماس با سامانه 137 داشته‌اند که سازمان اتوبوس‌رانی سومین سازمان مخاطب این پیام‌ها بوده و  این موضوع نشان‌دهنده مطالبات زیاد شهروندان از سازمان اتوبوس‌رانی است.

وی با بیان این‌که «کارکردن در اتوبوس‌رانی با توجه به وظایف سنگین و حواشی زیاد متفاوت است»، اضافه کرد: سازمان اتوبوس‌رانی یک بار سنگین و امانت است.

در ادامه این مراسم مجتبی بهاروند، رئیس کمیسیون حمل‌ونقل و ترافیک شورای اسلامی شهر مشهد با تقدیر از تلاش‌های مدیرعامل سابق سازمان اتوبوس‌رانی، گفت: در جلساتی که با آقای سیدمهدی حسینی‌پویا داشتیم به وی اعلام کردیم کار در بخش حمل‌ونقل عمومی به ویژه اتوبوس‌رانی سخت است و امیدواریم با ایده‌های جدید شاهد کاهش مشکلات در این بخش باشیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: