• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-14414-5
  • خبرنگار : 15217
  • منبع خبر : ----

محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر

محدودیت‌های ترافیکی روز عید فطر اعلام شد.

رئیس پلیس راهور خراسان رضوی در گفت‌و‌گو با خبرگزاری ایسنا- منطقه خراسان، عنوان کرد: از ساعت چهار صبح روز عید فطر مسیر‌ها به سمت حرم مطهر برای تردد وسایل نقلیه بسته خواهد بود و تنها وسایل نقلیه عمومی که شامل اتوبوس‌های شرکت واحد و مینی‌بوس‌هایی‌ست که آستان قدس رضوی برای نماز گزاران تدارک دیده‌اند، اجازه عبورومرور خواهند داشت. البته تا زمانی که تداخلی در عبور و مرور ایجاد نکند، مانع آن‌ها نخواهیم شد.

سرهنگ حاجی‌زاده ادامه داد: با توجه به اینکه پارکینگ حرم مطهر از 12 ساعت قبل از شروع نماز پذیرش ندارد، نمازگزاران می‌توانند از پارکینگ‌های پیرامون حرم، پارکینگ آسمان و پایانه امام رضا (ع) استفاده کنند، اما توصیه ما این است که نمازگزاران از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند تا در زمان تخلیه هم راحت‌تر باشند.

وی با اشاره به تجربه سال‌های گذشته و شب‌های قدر وسایل نقلیه عمومی و پارکینگ‌ها را کافی دانست و تاکید کرد: وسایل نقلیه‌‌ای که در مسیر‌های مشخص‌شده قرار داشته باشند، حتماً به‌وسیله خودروبر به پارکینگ منتقل خواهند شد.

رئیس‌پلیس راهور خراسان رضوی درخصوص مسیر‌های محدودیت ترافیکی تصریح کرد: طول خیابان امام رضا (ع) از تقاطع دانش، خیابان اندرزگو از تقاطع خسروی، خیابان شیرازی از میدان شهدا، میدان عدالت به سمت حرم مطهر در خیابان نواب صفوی و طول خیابان طبرسی از تقاطع شهدای گمنام شامل محدودیت ترافیکی بوده و امکان تردد و پارک وسایل نقلیه شخصی در آن موجود نیست.

حاجی‌زاده خاطرنشان کرد: با هماهنگی‌های انجام‌شده شرایط ایمن برای نمازگزاران عزیز فراهم خواهد شد و در حسینیه‌ها و محل‌هایی در سرتاسر شهر که نماز عید فطر در آن‌ها برگزار می‌گردد نیز تمهیدات برای سلامت و ایمنی نمازگزاران دیده شده است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: