• پنجشنبه ۲۴ خرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۸
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 973-14514-5
  • خبرنگار : 15263
  • منبع خبر : ----

صالحی از دستاوردهای خود برشمرد؛

برنامه جامع زیست‌محیطی استان برای سال ۱۴۲۰

مدیرکل پیشین حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: اداره محیط زیست استان برای سال ۱۴۲۰ خراسان‌رضوی جزئیات همه برنامه‌های زیست محیطی اداره‌های دولتی و غیر دولتی را  تنظیم  کرده و به تصویب رسانده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، صبح امروز حمید صالحی در  معارفه مدیرکل جدید اداره محیط زیست خراسان‌رضوی که در اداره کل این سازمان برگزار شد، اظهار کرد: سازمان حفاظت محیط زیست همواره با افراد ارزشمندی در این مرز و بوم اقدامات بسیار خوبی در حفظ محیط زیست کشور انجام داده است. تنها دغدغه مهم این مرز و بوم حفظ تنوع محیط زیست کشور است. 

وی افزود: در زمان ریاست دکتر کلانتری بحران‌های گوناگون محیط زیستی بروز پیدا کرده است. در حال حاضر محیط زیست دارای بیشترین مشکلات در کشور است و امیدواریم این بحران‌ها متوقف شود یا کاهش یابد.

صالحی توضیح داد: خراسان‌رضوی در این سال‌ها در رتبه‌های برتر ادارات کل حفاظت از محیط زیست استان‌های کشور قرار داشته است. یکی از دستاوردهای این اداره ایجاد طرح جامعی برای سال ۱۴۲۰ خراسان‌رضوی است که در آن جزئیات برنامه‌های اداره‌های دولتی و غیردولتی در حوزه زیست محیطی تنظیم شده و به تصویب رسید. در این راستا همه سازمان‌ها می‌دانند چه اقداماتی در راستای پایداری محیط زیست استان انجام دهند.

مدیرکل پیشین حفاظت محیط زیست استان ادامه داد: این طرح برای نخستین‌بار در استان خراسان‌رضوی انجام شده و امید داریم در دیگر استان‌ها نیز اجرا شود. امروز روابط عمومی استان در این زمینه، رتبه عالی در راستای بازرسی، حراست و پایش رتبه نخست کشوری را دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: