• پنجشنبه ۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-3185-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

معاون سیاسی استاندار خراسان رضوی:

دولت دست نیاز به سوی همه گروه‌های سیاسی دراز کرده است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان رضوی گفت: دولت دست نیاز به سوی همه گروه های سیاسی دراز کرده است . حمایت از دولت و عدم تضعیف آن در داخل،  موجب ایستادگی دولت در مقابل هجمه ها شده و حل مشکلات کشور را آسان می کند.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، محمد رحیم نوروزیان در همایش روز ملی اصناف در دانشگاه فرهنگیان مشهد، اظهار کرد: شرایط کشور ما شرایط بسیار حساسی است، اصناف همواره در طول تاریخ این کشور نقش اساسی در سرنوشت کشور داشته است.

وی ادامه داد: اصناف و بازاریان در طول تاریخ این کشور همانگونه که بازار ها در قلب شهرها بوده نقش اساسی و تعیین کننده ای در سرنوشت کشور داشته اند و در تمامی صحنه های انقلاب و جنگ تحمیلی همواره در خط مقدم دفاع از نظام بوده اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی افزود: امروز جای مجادله و بحث سیاسی، جناحی و اختلافات اینگونه نیست همه دشمنان این ملت امید دارند به امواجی که می‌خواهند اجرا کنند تا بر روی آن سوار شوند و از آن سواستفاده کنند.

نوروزیان عنوان کرد: مهمترین تکلیف و وظیفه ما این است که در این شرایط امروز کنار یک دیگر باشیم، اگر اتحاد صورت گیرد هیچ مشکلی مانع اراده ملت نخواهد شد.

وی تصریح کرد: امروز دولت به عنوان منتخب اکثریت ملت وظیفه خود می‌داند که مسایل و‌ مشکلات اقتصادی را مورد توجه قرار دهد و به طور جدی این مسائل را دنبال کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان رضوی تاکید کرد: نمی توان از دولت این توقع را داشت که در مقابل این همه تهاجم ایستادگی کند در حالی که در داخل پشتش به مردم خود گرم نباشد.

نوروزیان بیان کرد: امروز دولت دست نیاز به سوی همه گروه‌های سیاسی حتی مخالفین دراز کرده و تقاضا داریم ما را در این شرایط همراهی کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: