• شنبه ۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-1688-5
  • خبرنگار : 15283
  • منبع خبر : ----

رییس فدراسیون وزنه‌برداری ایران خبر داد

تصویب پوشش بانوان وزنه‌بردار ایرانی

رییس فدراسیون وزنه برداری کشور از تصویب احیای پوشش بانوان وزنه‌بردار ایرانی خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، علی مرادی در جلسه کارشناسی و برنامه ریزی سالیانه روسای هیئت وزنه برداری استان‌های سراسر کشور ( منطقه یک) که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد، گفت: امروز 35 درصد رکوردهای وزنه‌برداری دنیا در اختیار تیم ملی مردان ایران است با این حال توجه رسانه‌های بین‌المللی به تیم بانوان کشورمان معطوف شده‌است. باعث امیدواری است که پوشش وزنه برداری بانوان هم  برای کشورهای مسلمان احیا شد و در اولین قدم بسیار مهم،  معاونت محترم بانوان کشور نیز این پوشش را مورد تایید قرار دادند  و پوشش بانوان وزنه بردار به تصویب رسید.

وی عنوان کرد: برای توسعه و اجرای طرح استعدادیابی به حمایت مدیران کشور نیاز داریم، ضمن اینکه در دامنه این طرح ما برنامه‌های بسیار وسیع تری داریم. در نیم‌قرن اخیر، فقط در 50 درصد ورزش کشور، وزنه‌برداری‌ خود را پیدا نکرده و هنوز از نیمی از ظرفیت‌هایمان را استفاده نکرده‌ایم. همچنین بحث زیر بنایی دختران و پسران نیز مطرح است.

ریس فدراسیون هیت وزنه برداری کشور خاطر نشان کرد: ایجاد همبستگی هر چه بیشتر برای این طرح لازم است، زیرا طرح بسیار خوبی وزنه برداری دارد که به مرحله عملیاتی رسیده است و در هر پنج منطقه سراسر کشور اجراشدنی است.

مرادی ادامه داد:  ورزش وزنه برداری، زیر بنایی است که می‌تواند  بسیاری از مشکلات را حل کند که این نیاز به حمایت و پشتیبانی مدیران دارد. مجری این  طرح محمدرضا کاظمی نژاد است و  بحث افکار عمومی و روابط عمومی طرح را محمد جماعت بعهده دارد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: