• یکشنبه ۱۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-4786-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

توسط یک شرکت دانش بنیان صورت گرفت؛

ساخت خودروی «عملیات اضطراری جوشکاری»

یک شرکت دانش بنیان پارک علم و فناوری خراسان رضوی، خوردوی ولدینگ تراک را به منظور انجام عملیات اضطرای جوشکاری در صنعت نفت و گاز طراحی و تجهیز کرده است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی پارک علم و فناوری خراسان رضوی، مکاری، مدیرعامل دانش بنیان کیان تدبیر ژرف اندیش پاژ از شرکت‌های مرکز رشد انرژی پارک علم و فناوری خراسان اظهار کرد: پیش از این تجهیزات جوشکاری به صورت پراکنده به محل فرستاده می شدند ولی ما بر آن شدیم تا خودرویی را مختص این عملیات مجهز به تمام ابزار مورد نیاز جوشکاری و تعمیرات خطوط لوله به صورت منسجم طراحی و تجهیز کنیم که یک نیاز اساسی در حوزه نفت و گاز است.

وی در رابطه با ویژگی‌های منحصر به فرد خودروی ولدینگ تراک گفت: تمام قطعات بر اساس نقشه طراحی و ساخت شده‌اند و عملیات برشکاری توسط لیزر انجام می‌شود.

مکاری تاکید کرد: تاکنون دو خوردو به منطقه 4 عملیات انتقال گاز به مرکزیت مشهد و منطقه 3 عملیات انتقال گاز به مرکزیت تهران تحویل داده‌ایم و یک قرارداد نیز با منطقه 5 عملیات انتقال گاز به مرکزیت شیراز امضا کرده‌ایم.

شیرهای اطمینان فشار PSV برای کنترل فشار سیالات تراکم پذیر از دیگر محصولات این شرکت است که توافق با پالایشگاه آبادان برای استفاده از شیرهای اطمینان ساخت شرکت کیان تدبیر در این پالایشگاه در شرف انجام است.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: