• سه شنبه ۱۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۳
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-4985-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

مقصودی:

طرح موضوع عدم کفایت رئیس‌جمهوری، ظلم به روحانی است

عضو کمیسیون شوراهای مجلس گفت: هرچقدر که دولت در برخی سیاست‌های خود ناموفق باشد، طرح موضوع عدم کفایت ریاست‌جمهوری حق آقای روحانی نیست.

به گزارش ایسنا-منطقه خراسان و به نقل از خبرگزاری خانه ملت، حسین مقصودی با انتقاد از طرح موضوع عدم کفایت رئیس‌جمهور، اظهار کرد: معتقدم رسانه‌های معاند نظام بیش از آنچه در مجلس عنوان شد به این موضوع پرداخته و آن را بزرگ کردند.

نماینده مردم سبزوار، جوین و جغتای در مجلس شورای اسلامی گفت: با وجود اینکه انتقادات زیادی از لحاظ سیاسی و اقتصادی به عملکرد دولت داریم و معتقدیم در مبارزه با فساد چندان موفق نبوده اما با شنیدن اینگونه مطالب آزرده‌خاطر شدیم. دوستان، آگاهانه و ناآگاهانه نباید چنین موضوعی را مطرح می‌کردند زیرا علیرغم تمام انتقادات، طرح عدم کفایت ریاست‌جمهوری در حال حاضر به صلاح نبوده و حتی حق آقای روحانی نیست.

مقصودی با بیان اینکه شاید کار دولت ایراداتی داشته باشد، عنوان کرد: با این حال شدت این ایرادات آن قدر نیست که بحث عدم کفایت مطرح شود بلکه باید همراه با سیاست‌های مقام معظم رهبری با اتحاد و همدلی در مقابله با یاوه‌گویی‌های اسرائیل، ترامپ و عربستان حرکت کنیم. در کشتی انقلاب باید اتحاد و همدلی باشد و هرچه سریع‌تر باید این مباحث تمام شده و حتی تجزیه و تحلیل روی آن صورت نگیرد تا موضوع فراموش و آرامش به کشور بازگردد.

وی با اشاره به اینکه طرح عدم کفایت ریاست‌جمهوری مربوط به زمان بنی‌صدر به عنوان یک خائن به نظام مطرح شد، تصریح کرد: عدم کفایت رئیس‌جمهور فقط زمانی مطرح می‌شود که مشکل در حد خیانت به نظام صورت گیرد نه برای آقای روحانی که فرزند انقلاب و نظام است و نباید به شخص ایشان ظلم شود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: