• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-5785-5
  • خبرنگار : 15220
  • منبع خبر : ----

رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع):

توجه به نمایشگاه‌های حمایتی به اعتلای ایران کمک می‌کند

رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) گفت: توجه به نمایشگاه‌های حمایتی به نوعی به اعتلای ایران کمک می‌کند.
 
به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، سرهنگ محمد روحانی در آیین افتتاحیه سومین نمایشگاه اشتغال و خودکفایی و اولین نمایشگاه سوغات حجاج سرزمین نور در راستای حمایت از کالای ایرانی با ارائه دستاوردهای مددجویان کمیته امداد که با حضور مسئولین فعال در این عرصه در تالار نور اداره اوقاف برگزار شد، اظهار کرد: 
در واقع ایجاد اینگونه نمایشگاه‌های حمایتی باعث می‌شود افرادی که نیاز به حمایت دارند بیشتر مورد حمایت و توجه قرار گیرند.
 
وی ادامه داد: امیدواریم که با حمایت مسئولین بتوانیم نمایشگاه‌های پربارتری از جنس این نوع نمایشگاه‌ها برگزار کنیم. در این راستا باید مدیران در هر سطحی که هستند حمایت کنند و این نوع نگاه را تقویت و به گسترش آن نیز کمک کنند تا بتوانیم در کنار یکدیگر به اعتلای ایران کمک کنیم.

رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) عنوان کرد: این حرکت به نوبه خود حامل یک پیام است که ما می‌خواهیم از کالای ایرانی حمایت کنیم و خریدمان نیز به سمت کالاهای ایرانی باشد و علاوه براین نیز یک کار حمایتی خاصی نیز انجام می‌دهیم، چرا که به تولیدکنندگانی که نوپا هستند و تحت حمایت کمیته امداد و سازمان بسیج قرارگرفتند کمک می‌کنیم.

روحانی خاطرنشان کرد: در پشت هر غرفه‌ای چندین تولیدکننده حضور دارند و علاوه بر اینکه طبق شعار سال پیش می‌رویم و به فرمایش مقام معظم رهبری عمل می‌کنیم در واقع کار حمایتی ما باعث می‌شود که چرخ زندگی بسیاری از این افراد به چرخه در آید و این افراد بتوانند نیازهای معیشتی زندگی خود را برطرف کنند.

 رییس سازمان بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) تصریح کرد: امروز با تمام توان به صحنه آمده‌ایم و با کمک همکاران نخواهیم گذاشت که آرزوهای دشمن برآورده شود، به همین دلیل است که در عرصه‌های اقتصادی وارد شدیم و اقداماتی را در بحث تسهیلات، پیشرفت آبادانی، بهره‌وری روستاها و کمک به اشتغال در حاشیه شهر انجام داده‌ایم که در واقع گوشه‌ای از خدماتی است که سپاه انجام می‌دهد و این اقدامات را وظیفه خود می‌داند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: