• پنجشنبه ۱۴ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 974-5885-5
  • خبرنگار : 15270
  • منبع خبر : ----

معاون دادستان مشهد:

مشهد با وجود حجم زیاد معتاد و حاشیه‌نشینی نیازمند افزایش سهمیه‌های اعتباری است

معاون دادستان مشهد گفت: مشهد با این وسعت و با این حجم معتاد و حاشیه‌شهر، نیازمند افزایش سهمیه‌ های اعتباری است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، مهدی خدابخشی امروز در حاشیه بازدید از مرکز درمان اعتیاد معتادان متجاهر خلق‌آباد اظهار کرد: در استان خراسان رضوی و به ویژه مشهد اتفاقی که افتاده و مطلب مهمی که وجود دارد، این است که مسئولان متولی امر در یک مدیریت واحد، هم در حوزه سیاست‌گذاری و هم در حوزه اجرایی با یکدیگر همدلی، موافقت و هماهنگی دارند. 

وی ادامه داد: استان خراسان رضوی و مشهد به دلیل مهاجرپذیر بودن و به دلیل گستردگی حاشیه شهر مشهد که محیط امنی برای ارتکاب جرایم است و نیز به این دلیل که این شهر کلان شهر دوم کشور بوده، با رعایت همه الزامات باز هم نیازمند افزایش سهمیه های اعتباری است.

معاون دادستان مشهد افزود: این هماهنگی و همدلی در مسئولان وجود دارد و همه تقاضای واحدی داریم و آن این است که سهمیه‌ای که برای مشهد درنظر گرفته شده، در شان شهر زیارتی امام رضا(ع) نیست. مشهد با این وسعت و با این حجم معتاد و حاشیه‌شهر، نیازمند افزایش سهمیه است.

معاون دادستان مشهد عنوان کرد: ما در مشهد معتقدیم که یک معتاد زن نیز برای ما اضافه است. معتاد زن در مشهد نباید برای ما معنا داشته باشد. اگر امکان افزایش سهمیه فوری وجود ندارد، حداقل در حوزه زنان و مرکز زنان این افزایش فوری اعتبارات اتفاق بیفتد. یکی از مشکلاتی که در مرکز اعتیاد زنان وجود دارد، این است که فرزندان این معتادان هستند که درمان را دچار نقصان می‌کند. سپاه نیز تصمیم دارد که برای تهیه امکانات و فضا کمک کرده و مرکز نگهداری فرزندان را کنار مرکز نگهداری بانوان با همان استانداردهای بهزیستی احداث کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: