• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
  • دسته بندی : ورزشی
  • کد خبر : 974-3888-5
  • خبرنگار : 15170
  • منبع خبر : ----

اسماعیل‌پور: تیم داوری مثل بازیکنانم تمرکز نداشت

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت: فرش‌آرا مستحق پیروزی در این بازی بود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، محمد اسماعیل‌پور بعد از شکست تیمش مقابل فرش‌آرا مشهد در هفته نخست لیگ برتر اظهار کرد: به بازیکنان و کادرفنی تیم فرش‌آرا بابت این پیروزی تبریک می‌گویم، این تیم دراین بازی مستحق پیروزی بود و توانست سه امتیاز ا این جدال را کسب کند.

وی ادامه داد: تمام تیم‌ها در ابتدای لیگ شرایط سختی دارند، قطعا هفته‌های نخست کار سخت است زیرا رسیدن تیم به فرم ایده‌ۀآل زمان‌بر است.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری بیان کرد: در ابتدای بازی تمرکز خود را از دست دادیم و تیم فرش‌آرا توانست از این موضوع به خوبی استفاده کند. در همان دقایق بر اثر دو اشتباه فردی، دروازه تیم باز شد. در اواسط نیمه اول با بازیکنان صحبت کردیم تا از این شرایط خارج شوند، با این حال نباید از بازی خوب فرش‌آرا غافل شویم.

وی در خصوص داوری این بازی گفت: تیم داوری همانند بازیکنان تیم شهروند ساری به هیچ عنوان تمرکز لازم را نداشتند و نتوانتستند قضاوت خوبی را انجام دهند.

وی تاکید کرد: در صحنه‌ای داور مسابقه خطای هند برای بازیکن فرش‌آرا گرفت اما در صحنه مشابه از صحنه مشکوک به هند برای ما گذشت. مگر ممکن است قوانین برای تیمی باشد و برای دیگری نه؟

 اسماعیل‌پور ادامه داد: در خلق موقعیت شرایط خوبی داشتیم، ولی نتوانستیم از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنیم. برخلاف ما، فرش‌آرا به خوبی از موقعیت‌های خود استفاده کرد و توانست نتیجه بازی را  به نفع خود به پایان برساند.

سرمربی تیم شهروند ساری عنوان کرد: به ادامه راه امیدواریم و قطعا شرایط‌مان روز به روز بهتر خواهدشد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: