• شنبه ۱۶ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-6486-5
  • خبرنگار : 15113
  • منبع خبر : ----

نمایشگاه جهانی شهر هوشمند

کنگره جهانی نمایشگاه شهرهوشمند بارسلون  (SCEWC) از رویدادهای بین‌المللی پیشرو در ایجاد شهرهای هوشمند در سال 2018 است.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از نیوز، این نمایشگاه از 13 تا 15 نوامبر در محل برگزاری نمایشگاه Fiera de Barcelona در گرانویو بیش از 700 شهر، 700 غرفه‌دار و 400 سخنران را در کنار یکدیگر جمع خواهد کرد.

شعار امسال این نمایشگاه با هدف تحول در راهبردهای ساختن کلان شهرها به عنوان بهترین مکان ممکن برای زندگی، کار و رشد ارائه شده است.

نمایشگاه SCEWCامسال نسبت به سال گذشته بیش از 20 درصد افزایش یافته و از حدود 6 ماه پیش مکان مورد نظر برای این رویداد آماده‌سازی شده است.

مدیر این رویداد اوگو والنتی گفت:  این کنگره که تقریبا از 10 سال پیش تاسیس شده نقش کلیدی در توسعه پایدار و تحول شهرها در سراسر جهان دارد و در واقع شهروندان مرکز راهبردهای تغییرات شهری آینده هستند.

SCEWC نشست مشترک شهرها را در تاریخ 12 نوامبر برگزار خواهد کرد و شهرهای آمستردام و نیویورک نسخه‌های پیشین این رویداد بوده و شهرداران و معاونان شهرداری از شهرهای پیشرو در سراسر جهان مانند آمستردام، میلان، مونترال، نیویورک، پاریس، تورنتو و وین برای بحث در مورد چگونگی رشد مستمر اقتصادهای موثر بر زندگی و توسعه اقتصادی شهرها، اقدامات ابتکاری برای برطرف کردن چالش‌ها و فرصت‌هایی که با آن روبرو هستیم در این نشست حضور خواهند داشت.

موضوعات این نمایشگاه شامل حمل‌ونقل، شهرهای ایمن، اقتصاد، پایداری، جامعه، داده‌ها و فناوری است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: