• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۱:۰۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-9814-5
  • خبرنگار : 15186
  • منبع خبر : ----

گرما، ساعت کار ادارات خراسان‌رضوی را تغییر داد

استاندار خراسان رضوی از تغییر موقت ساعات کار ادارات و بانک‌های استان به دلیل گرمای هوا خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، علی‌رضا رشیدیان اظهار کرد: بر اساس پیش بینی اداره کل هواشناسی استان مبنی بر افزایش فزاینده دمای هوا در اکثر نقاط استان به‌ویژه مناطق گرمسیر و بر مبنای مصوبه هیات وزیران و تقاضای شرکت توزیع نیروی برق،تغییر ساعات کار در ادارات و دستگاه‌های دولتی، بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی در تمامی شهرستان‌های استان اعمال می‌شود.

وی افزود: از روز سه شنبه ۱۹ تیرماه به مدت یک هفته و تا ۲۵ تیرماه، ساعت شروع به کار ادارات و بانک‌های استان یک ساعت جلو کشیده می‌شود.  ساعات کار این مراکز از 6:30 صبح تا 13:30 ظهر تعیین شده است.

استاندار خراسان رضوی خاطر نشان کرد: تصمیم گیری برای بعد از این تاریخ موکول به اعلام شرایط جوی از سوی اداره کل‌ هواشناسی و سایر مباحث مربوطه بوده و در صورت تداوم گرمای هوا و ضرورت ادامه این تغییرات ، اطلاع رسانی‌های لازم انجام خواهد شد.
 
وی تصریح کرد : همچنین به منظور افزایش پایداری شبکه برق استان، مدیران در تمامی بخش‌ها ضمن رعایت سایر مفاد مندرج در مصوبه هیات وزیران برای به حداقل رساندن مصرف برق طی ساعات کاری و از مدار خارج نمودن تمامی وسایل سرمایشی و روشنایی غیرضروری بعد از ساعات کاری و در صورت ضرورت وارد مدار کردن دیزل ژنراتورهای اضطراری نیز تمهیدات لازم را فراهم و در عین اقدام، نظارت‌های لازم را نیز بر اجرای آن اعمال کنند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: