• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-6187-5
  • خبرنگار : 15239
  • منبع خبر : ----

معمای لغو برنامه «چیستا یثربی» در مشهد

یک مسئول در فروشگاه شهر کتاب مشهد گفت: این برنامه قرار بود روز گذشته در شهر کتاب مشهد برگزار شود اما به دلایل نامعلوم لغو شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، یکی از برگزارکنندگان جشن امضای کتاب چیستا یثربی در شهر کتاب مشهد در پاسخ به چرایی لغو این نشست به افرادی که در محل نشست حضور پیدا کرده بودند؛ اظهار کرد: متاسفانه این طور اتفاقات در مشهد طبیعی است. 

وی که نخواست نامی از او در اخبار ذکر شود در واکنش به اینکه برخی خبرها حاکی از این است که ارشاد لغو کننده این برنامه نبوده، عنوان کرد: در اینجا این سوال مطرح می‌شود وقتی که تمامی مجوزها از سوی ارشاد صادر می‌شود، چه کسی می‌تواند آن را لغو کند؟

این مسئول  فروشگاه شهر کتاب مشهد خاطرنشان کرد: شاید هم ارشاد لغو نکرده است زیرا ما برای گرفتن مجوز چنین برنامه‌هایی نیاز به مجوز نداریم اما با این وجود پیگیر اخذ مجوز شدیم و تا آخرین لحظه به ما مجوزی ارسال نکردند و بعد هم که این مراسم لغو شد.

وی تاکید کرد: ما خانم چیستا یثربی را دعوت کردیم و همه امکانات را برای برگزاری این مراسم آماده کرده بودیم که در نهایت این برنامه لغو شد و هیچ علتی را برای این کار به ما ارائه نکردند.

این مسئول  فروشگاه شهر کتاب مشهد خاطرنشان کرد: اگر مجوز برگزاری دوباره این برنامه نیز صادر شود نیز خانم یثربی راضی به حضور در آن نخواهند شد.

تلاش‌های خبرنگار ایسنا برای مصاحبه با رئیس اداره ارشاد مشهد و همچنین معاون فرهنگی مدیرکل ارشاد در خصوص چرایی لغو این مراسم نیز تا لحظه ارسال این خبر به نتیجه‌ای نرسید. اما لغو برنامه چیستا یثربی در شرایطی اتفاق می‌افتد که وی تا کنون در چندین برنامه مختلف از جمله اختتامیه جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) در مشهد حضور یافته بود و این نخستین بار است که چنین مشکلی برای این نویسنده در مشهد رخ می‌دهد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: