• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۰
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 974-4991-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان:

استارتاپ گردشگری خراسان رضوی برگزار می‌شود

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی از برگزاری یک استارتاپ در حوزه گردشگری استان خبر داد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی،یوسف بیدخوری با اعلام این خبر افزود: برگزاری استارتآپ های حوزه گردشگری در استان ها از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور سیاست گذاری شده که در همین راستا در خراسان رضوی نیز استارتاپی برگزار می شود.

وی مدت برگزاری استارتاپ را سه روز اعلام کرد و افزود: استارتآپ حوزه گردشگری از 31 مرداد لغایت 2 شهریور ماه برگزارخواهد شد.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی تصریح کرد: پس از برگزاری این استارت آپ در استان، در مراحل بعدی به صورت ملی و سپس بین المللی برگزار خواهد شد.

بیدخوری با بیان این که دانشجویان، استادان دانشگاه و افراد فعال در زمینه استارتآپ ها می توانند در این رویداد فناورانه حوزه گردشگری شرکت کنند، اظهار کرد: ازسوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به عنوان متولی آن، جوایزی به عنوان مشوق برای ایده پردازان حوزه گردشگری در نظر گرفته شده است و ۳ ایده برگزیده از بین شرکت کنندگان به رقابت های ملی استارتاپ در مهرماه سال جاری در تهران معرفی خواهند شد.

وی یادآورشد: هدف از برگزاری این استارتآپ، علمی کردن این صنعت و  اشتغال‌زایی درصنعت گردشگری است و امیدواریم برگزاری استارتآپ ها به تسهیل گردشگری و افزایش ورود گردشگر به استان و کشور کمک کند.

بیدخوری درباره شرکت کنندگان در برگزاری این استارتآپ گفت: پارک علم و فناوری خراسان رضوی، شهرداری مشهد و دانشگاه فردوسی و دیگر دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی حوزه گردشگری در این استارت آپ مشارکت دارند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: