• سه شنبه ۱۹ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۶
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 974-12890-5
  • خبرنگار : 15284
  • منبع خبر : ----

فرمانده انتظامی خراسان رضوی:

همدلي و همزباني نياز اساسي ماست

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: ما باید انسجام، وحدت، همدلی و همزبانی را در جامعه ایجاد کنیم. این‌ها نیازهای اساسی است، بالاخره مشکلات اقتصادی به مردم فشار آورده و شاید کسانی بخواهند اعتراض کنند اما نباید بگذاریم نا اهلان از این جو سو استفاده كنند.

به گزارش ايسنا- منطقه خراسان، سردار قادر کریمی در مراسم تودیع و  محلمعارفه فرمانده انتظامی شهرستان نیشابور  که امروز 19 تیرماه در فرهنگسراي سيمرغ برگزار شد، عنوان كرد: نباید بگذاریم که نظام دست نا اهلان بیافتد. دشمن از فضای سایبری استفاده می‌کند تا ایران را بمباران کند و ما باید حواسمان باشد تا از این گردنه عبور کنیم. 

وي افزود: طبق پیش بینی رهبر انقلاب اسلامی آینده روشنی پیش روی ماست. ما باید انسجام، وحدت، همدلی و همزبانی را ایجاد کنیم. این‌ها نیازهای اساسی است، بالاخره مشکلات اقتصادی به مردم فشار آورده و شاید کسانی بخواهند اعتراض کنند اما نباید بگذاریم نا اهلان از این جو سو استفاده و موج سواری کنند.

كريمي بيان كرد: فکر می‌کنم آن موقع كه حضرت امام گفتند حفظ نظام از اوجب واجبات است، این روزها را پیش بینی می‌کردند. امروز نیازمند آن هستیم که بتوانیم در برابر دسیسه‌ها و دشمنان جمهوری اسلامی از اسلاممان و کشورمان حمایت بکنیم.

وي افزود: اگر می‌خواهید نظاممان پا برجا باشد باید سختی بکشیم، متاسفانه اخيرا یکی از همکاران ما در پلیس راه چناران به قوچان شهید شد، حفظ نظام برای ما که این لباس را به تن داريم در وهله اول وظیفه ماست و باید گاهی از جانمان نیز مایه بگذاریم.

كريمي گفت: باید از تمام جان و دل برای تشدید امنیت مایه گذاشت؛ دشمنان ما امریکا، اسرائیل و عربستان هستند که منافقان این‌ها را کمک می‌کنند، همچنین تفاله‌هایی از سلطنت طلب‌ها که به خود اجازه تهدید می‌دهند. 

فرمانده انتظامی استان خراسان رضوی تصريح كرد: ماموریت هایی را که رهبر امر می‌کنند مانند حمایت از کالای ایرانی، به جد پیگیر هستیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: