• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 974-7787-5
  • خبرنگار : 15260
  • منبع خبر : ----

فراخوان اولین جشنواره نمایشنامه‌نویسی تئاتر خیابانی

فراخوان اولین جشنواره نمایشنامه‌نویسی تئاتر خیابانی در حوزه فرهنگ شهروندی اعلام شد.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، موضوعات این نمایشگاه ترافیک، سرعت غیرمجاز، رعایت حق تقدم، حرکت بین خطوط، استفاده از حمل‌ونقل عمومی، رعایت نکات ایمنی در موتورسواری و حقوق متقابل عابرین پیاده و رانندگان هستند.

شرایط شرکت در این جشنواره به این صورت است که هر نویسنده فقط می‌تواند با دو اثر در این جشنواره شرکت کند، متون نباید در هیچ جشنواره یا اجرای عمومی دیگری شرکت داده شده باشند و متون باید در مهلت فراخوان به صورت فایل word روی لوح فشرده به همراه چهار نسخه پرینت اثر به دبیرخانه تحویل داده شود.

جوایز این جشنواره، ده میلیون ریال برای هر یک از ۶ اثر برگزیده اول به همراه دیپلم افتخار و تندیس جشنواره، هفت میلیون ریال برای هر یک از ۶ اثر برگزیده دوم به همراه لوح تقدیر و پنج میلیون ریال برای هر یک از ۶ اثر برگزیده سوم به همراه لوح تقدیر هستند.

مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار تا چهارم مردادماه ۱۳۹۷ است و اختتامیه و اعلام آثار برتر در تاریخ  ۹۷/۵/۳۱ همزمان با عید سعید قربان برگزار می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.etefaq.org مراجعه کنید و یا با شماره تماس ۳۷۴۲۹۲۰۰/ داخلی ۲۷۸/۲۷۷ دبیرخانه فرهنگ شهروندی تماس حاصل کنید.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: