• چهارشنبه ۲۰ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
  • دسته بندی : زیارت و گردشگری
  • کد خبر : 974-5391-5
  • خبرنگار : 15099
  • منبع خبر : ----

سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان:

واحد حمایت از سرمایه‌گذاری خارجی گردشگری فعال می شود

سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی گفت: واحد حمایت از سرمایه گذاری خارجی گردشگری فعال می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی احمد دیناری با اعلام این خبر افزود: این واحد در جهت ساماندهی سرمایه‌گذاری‌های انجام شده توسط اتباع خارجی در استان خراسان رضوی و در حوزه گردشگری، حمایت و تقویت فعالیت سرمایه‌گذاران در معاونت سرمایه‌گذاری و تامین منابع اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: تهیه بانک اطلاعاتی سرمایه گذاران خارجی در بخش گردشگری و هتل داری، برنامه‌ریزی و برگزاری نشست های تخصصی، بررسی و تلاش در جهت رفع چالش ها و مشکلات سرمایه گذاران، حضور موثر در رویدادها و نمایشگاه‌های تخصصی، همراهی هیات های تجاری- بازاریابی و ارائه مشوق ها و تسهیلات، معرفی پروژه های سرمایه گذاری و همچنین فرصت های سرمایه گذاری جهت جذب سرمایه های سرگردان سرمایه گذاران خارجی در استان و ... از جمله مهمترین محورهایی که در این بخش کلیدی به آن ها پرداخته خواهد شد.

سرپرست معاونت سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی یادآور شد: به طور مثال بیش از 72 درصد سرمایه گذاران خارجی و 60 درصد حجم سرمایه گذاری در بخش گردشگری و هتل داری را اتباع افغانستانی به خود اختصاص دادند که نیازمند نگاه و اقدامات ویژه ای است و بایستی از این ظرفیت ها به خوبی استفاده شود.یناری تصریح کرد: در حال حاضر در حال تهیه بانک اطلاعاتی سرمایه گذاران هستیم و به زودی اولین نشست سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی خارجی در بخش گردشگری و هتل داری را در مشهد برگزار خواهیم کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: