• پنجشنبه ۲۱ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-8486-5
  • خبرنگار : ----
  • منبع خبر : ----

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور:

انجمن دانش آموختگان فرهنگیان فرصتی برای رفع چالش‌های نومعلمان است

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور گفت: با ایجاد انجمن دانش آموختگان نسبت به چالش‌های موجود، ظرفیت‌ها و نیازهای اساسی آموزش و پرورش از طریق نومعلمان آگاهی می یابیم و درصدد رفع آنها خواهیم بود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، معصومه علی نژاد ظهر امروز در نخستین نشست انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان مشهد اظهار کرد: به منظور استمرار ارتباط دانشگاه فرهنگیان و دانش‌آموختگان و بهره‌مندی هرچه بیشتر از مشارکت دانش آموختگان دانشگاه در فعالیت‌های پس از تحصیل اقدام به تشکیل انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان برای نخستین بار و اساسنامه این انجمن را در ۲۱ ماده و چهار تبصره تدوین کردیم.

وی اضافه کرد: در مجموعه فعالیت‌های معاونت دانشجویی دانشگاه فرهنگیان به دنبال اقدامات تاثیرگذار در آینده نظام تعلیم و تربیت هستیم. 

معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان کشور تاکید کرد: انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان اقدامی ماندگار در سطح دانشگاه فرهنگیان است و به عنوان مالکیت حقیقی قلمداد می شود.

علی‌نژاد با اشاره به این که خوشبختانه نهادهای تاثیرگذاری در دانشگاه فرهنگیان ایجاد شده است، بیان کرد: این انجمن تشکلی غیر سیاسی و صرفا فرهنگی، آموزشی و اجتماعی است.

وی افزود: انجمن دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان یک سرمایه ملی است و تمام مسئولان باید به این موضوع توجه داشته باشند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: