• شنبه ۲۳ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 974-8986-5
  • خبرنگار : 15172
  • منبع خبر : ----

جانشین رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی خبر داد

پذیرش «دانشجوی دختر» در دانشگاه علوم اسلامی رضوی

جانشین رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی گفت: پردیس خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سال آینده تاسیس می‌شود.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از روابط عمومی آستان قدس رضوی، سید حسن وحدتی شبیری اظهار کرد: پردیس خواهران دانشگاه علوم اسلامی رضوی در سال آینده تاسیس می شود، مطالعات مرتبط با این فرآیند در دست انجام است و امیدواریم به این وسیله بتوانیم ساختار دانشگاه را توسعه دهیم.

وی با بیان اینکه امسال با اضافه شدن 4 رشته‌ تحصیلی جدید تعداد رشته‌های کارشناسی ارشد این دانشگاه به 11 رشته ارتقا یافت، تصریح کرد: کارشناسی ارشد علوم اقتصادی گرایش بانکداری اسلامی، دانش اجتماعی مسلمین، عرفان و حکمت اسلامی و حکمت اشراق رشته‌هایی هستند که برای اولین بار دانشگاه علوم اسلامی رضوی در آن‌ها اقدام به جذب دانشجو می‌کند.

وی افزود: از 15 مردادماه مصاحبه شفاهی و سپس تحقیقات محلی برای برگزیدن دانشجویان شرکت کننده در آزمون کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه علوم اسلامی رضوی به عمل خواهد آمد و در نهایت برگزیدگان این سه مرحله در پایگاه اینترنتی دانشگاه معرفی خواهند شد.

جانشین رئیس دانشگاه علوم اسلامی رضوی در ادامه با اشاره به برگزاری آزمون مقطع دکتری این دانشگاه، اضافه کرد: 11 مردادماه سال جاری نیز 345 داوطلب برای پذیرش در 6 رشته مقطع دکتری دانشگاه علوم اسلامی رضوی به رقابت خواهند پرداخت.

طبق مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی در سال 1374 دانشگاه علوم اسلامی رضوی این امکان را دارد که خارج از آزمون سراسری و با آزمون اختصاصی اقدام به جذب دانشجو کند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: