• شنبه ۱۳ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-8790-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

مدیرکل سیاسی استانداری خراسان رضوی مطرح کرد؛

آشنایی فرماندار جدید گناباد با اقتضائات کار در جنوب خراسان

مدیرکل سیاسی استانداری خراسان رضوی گفت: فرماندار جدید گناباد که جهت صدور حکم از سوی استانداری خراسان رضوی به وزارت کشور معرفی شده با اقتضائات کار در جنوب خراسان به طور کامل آشنا است.

احمد قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، در خصوص شاخصه‌های انتخاب فرمانداران، اظهار  کرد: به طور کلی انتصابات در کل نظام اداری وزارت کشور دارای شاخصه‌هایی بوده که می‌توان به بحث داشتن تعهد، تخصص و آشنایی با مسئولیت‌های وزارت کشور، پاکدست بودن، دلسوز و دغدغه‌مند بودن اشاره کرد.

وی اضافه کرد: فرمانداران به عنوان نماینده عالی دولت در هر شهرستان باید به سیاست‌های دولت اعتقاد داشته و متعهد به اجرای این سیاست‌ها باشد، ضمن اینکه جدای معیارهای عمومی، اقتضای تجربیات فرد با مناطق هم از شاخصه‌های مهم محسوب می‌شود.

قربانی با بیان اینکه تا حکم فرماندار گناباد توسط شخص وزیر کشور امضاء نشود هیچ فردی را تأیید یا رد نمی‌کنیم، خاطرنشان کرد: این شهرستان دارای شاخص‌های برجسته‌ای بوده و ما سعی کرده‌ایم فردی را انتخاب کنیم که این منطقه را بشناسد و تعامل گرم و خوبی نیز با مردم داشته باشد.

مدیرکل سیاسی استانداری خراسان رضوی عنوان کرد: اخیرا چهار فرماندار در این استان بازنشست شده‌اند، بر همین اساس بایستی کار تسریع پیدا کند که حکم این فرمانداران صادر شود تا این شهرستان‌ها مدیریت با سرپرست نداشته باشند و فرمانداران جدید با اراده و عزم جدی کار را آغاز کنند.

قربانی درباره وضعیت استاندار فعلی خراسان رضوی با تصویت قانون جدید مجلس در خصوص منع به کارگیری افراد بازنشسته نیز تصریح کرد: بهتر است در مورد قانونی که هنوز یک مرحله را گذرانده و تا زمان اجرا روند طولانی را طی می‌کند صحبت نکنیم.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: