• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 975-13114-5
  • خبرنگار : 15249
  • منبع خبر : ----

پیام شهردار مشهد به مناسبت روز خبرنگار

شهردار مشهد طی پیامی روز خبرنگار را تبریک گفت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، قاسم تقی‌زاده خامسی طی دست‌نوشته‌ای که توسط هادی بختیاری، معاون فرهنگی و اجتماعی و شهریار آل‌شیخ، معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهردار مشهد در اختیار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان قرار گرفت، با تبریک روز خبرنگار گفت: در روزهای سخت، رسانه‌ها می‌توانند نقش بی‌بدیلی در دانائی و توانایی بیشتر مردم و مسئولین ایفا کنند.

متن پیام قاسم تقی‌زاده خامسی به شرح زیر است:

«قدیمی‌ترین روزنامه کاغذی جهان، چهارمین سده عمر را می‌گذارند و ماندگارترین روزنامه کشور ما به صد سالگی نزدیک می‌شود، چقدر طول و زمان در عرض جغرافیایی متفاوت شده‌است! چه نشریاتی که در کودکی به زمین خوردند و از جا بلند نشدند و چه روزنامه‌نگارانی که کوچ اجباری را برگزیدند، اما جای شکرش باقی است که چند سالی است که با نذرو نیاز روزگار پایداری برای خبرنگاران سپری می‌شود، آهسته می‌روند تا پیوسته بمانند!

در روزهای سخت، رسانه‌ها می‌توانند نقش بی‌بدیلی در دانائی و توانایی بیشتر مردم و مسئولین ایفا کنند و اگر فضای انتقال اخبار صحیح باز نباشد، بدیل‌هایی پیدا خواهند شد که با بهره‌گیری از سرعت دنیای دیجیتال اخبار مطلوب خودشان را منتقل خواهند کرد. هوشمندانه است که خبرنگاران و روزنامه‌نگاران، عزیز باشند و جامعه از توانمندی آن‌ها بهره‌مند شود تا آزادی منش آن‌ها موجب اعتلای ایران عزیز شود.

روزتان مبارک، بلا از همه شما بدور
تقی‌زاده خامسی، شهردار مشهد».


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: