• پنجشنبه ۱۸ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۱
  • دسته بندی : شهرستان‌ها
  • کد خبر : 975-13790-5
  • خبرنگار : 15130
  • منبع خبر : ----

مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری

رونمائی از نمایشگاه کتب نویسندگان بومی در گناباد

مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری گناباد گفت: نمایشگاه دائمی کتب نویسندگان بومی و ایستگاه مطالعه در محل مجتمع فرهنگی تجاری شریعت گناباد رونمائی می‌شود.

علیرضا صغیر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا- منطقه خراسان، با بیان این مطلب اظهار کرد: این نمایشگاه در راستای حمایت و ارج نهادن به قلم نویسندگان و پژوهشگران بومی و ترویج فرهنگی کتابخانی، با حمایت مجتمع فرهنگی تجاری شریعت گشایش خواهد یافت.

وی ادامه داد: این نمایشگاه روز جمعه این هفته در حاشیه جشن مجتمع شریعت گشایش می‌یابد، ضمن اینکه این مجتمع چهارمین جشن خود را به نویسندگان و کتابداران گنابادی هدیه کرده و در این جشن از آن‌ها تقدیر خواهد نمود.

صغیر عنوان کرد: یکی از مهمترین برنامه‌ها و اهداف ما از برپایی این نمایشگاه دائمی، این است که کتب چاپ شده توسط نویسندگان و پژوهشگران گنابادی در سبد کالا و اهدائی مردم و مسئولین قرار گیرد.

مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری گناباد تأکید کرد: هم اکنون بیش از 300 عنوان کتاب مؤلفین گنابادی شناسائی شده و در کانال کتابشانسی گناباد معرفی می‌گردد.

وی با اشاره به ضرورت راه اندازی «انجمن اهل قلم گناباد»، خاطرنشان کرد: هم اکنون نویسندگان گنابادی مکانی ندارند که در آن مشکلات خود را مطرح نموده و از طریق آن دور هم جمع شوند و یک مجموعه واحدی نیز داشته باشند.

مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری گناباد تصریح کرد: همچنین بسیاری از نویسندگان نیز از مزایایی نظیر بیمه، تسهیلات و... بی اطلاعند که از طریق انجمن اهل قلم می توان آن‌ها را از این مزایا و خدمات مطلع کرد.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: