• شنبه ۲۰ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۰
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 975-6886-5
  • خبرنگار : 15113
  • منبع خبر : ----

استفاده از فناوری‌های پیشرفته در بازی‌های المپیک زمستانی

واقعیت مجازی و فناوری تشخیص چهره در بازی‌های المپیک زمستانی سال 2022 پکن مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

به گزارش ایسنا- منطقه خراسان و به نقل از چاینا دیلی، دومین شرکت بزرگ مخابراتی چین اعلام کرد: در این رویداد به ایجاد یک مجموعه ورزشی هوشمند فعال با فناوری‌های ارتباطی پیشرفته کمک خواهد کرد.

 Wang Xiaochu مدیر Unicom اظهار کرد: در بازی‌های المپیک زمستانی 2022 پکن،  شبکه‌ای امن و هوشمند با سرعت اینترنت فوق‌العاده ارائه خواهیم کرد. همچنین برنامه‌هایی برای جلب رضایت کاربران طی بازی‌های المپیک خواهیم داشت.

این شرکت مستقر در پکن امیدوار است که المپیک زمستانی 2022 فرصت استراتژیک دیگری برای رشد و توسعه کسب و کار خود در میان رقبای سخت از جمله  China Mobile Communications Corp و China Telecommunications Corp باشد.

به عنوان بخشی از این خدمات، Unicom  یک زیرساخت قوی مخابراتی برای انتقال ویدئو 4k و 8k و همچنین واقعیت مجازی و واقعیت افزوده در پخش زنده مسابقات  ایجاد خواهد کرد.

این شرکت اعلام کرد: صدا، تصویر، موقعیت و فناوری‌های شناخت رفتار نیز برای جذب مخاطبان، برگزارکنندگان و ورزشکاران گسترش خواهد یافت.

به منظور دستیابی به چنین اهدافی،  Unicom در حال انجام  5G  یا فناوری نسل پنجم در مقیاس آزمایشی در 16 شهر از جمله پکن و استان هبی است.

خوان آنتونیو سامارانچ،  معاون کمیته بین‌المللی المپیک  گفت: پیشرفت سریع فناوری ارتباطات تلفن همراه و تقاضای مردم برای شبکه‌های سریع فرصت‌های بیشتری برای توسعه بازی‌های المپیک فراهم کرده است.

وی افزود: جهان شاهد المپیک زمستانی شگفت‌انگیزی در پکن خواهد بود.

Unicom اعلام کرد: ویژگی‌های اصلی یک بازی المپیک هوشمند شامل ایمنی، فرمت‌های چند رسانه‌ای، فناوری اطلاعات ، هوش مصنوعی و کاهش انرژی است.

این شرکت زمانی که المپیک تابستانی سال 2008 پکن برگزار شد ارائه دهنده خدمات رسمی مخابرات بود.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: